Діти зміцнюють імунітет батьків

12 липня 2012 2
Більша кількість дітей в сім’ї розвиває максимальний імунітет до застуди. Наявність одного або двох дітей знижують відповідний ризик на 48%, якщо ж батьки зважилися на третю, ризик заразитися простудними захворюваннями знижує на 61%.

Народження дітей робить не тільки сім’ю щасливою, а й позитивно позначається на здоров’ї батьків.

Вчені Університету Карнегі виявили, що ті батьки, у яких є діти, хворіють наполовину рідше на відміну від тих, хто їх не має.

Так, вчені з’ясували: більша кількість дітей в сім’ї розвиває максимальний імунітет до застуди. Наприклад, наявність одного або двох дітей знижують відповідний ризик на 48%, якщо ж батьки зважилися на третю, ризик заразитися простудними захворюваннями знижує на 61%.

Після відповідного експерименту був зроблений висновок про те, що головну роль тут відіграє не імунітет, а ― голова, щоправда, який саме ділянка головного мозку відповідає за це, встановити не вдалося.

Наприклад, батьки та бездітні люди, учасники проведеного дослідження (загальна кількість учасників ― 795, їх вік ― від 18 до 55), мало чим відрізняються фізіологічно один від одного. Це спостереження дало можливість вченим припустити, що головна причина ― психологічна.

Нагадуємо про експеримент, проведений трохи раніше, в результаті якого було абсолютно точно встановлений прямий зв’язок між спілкуванням з дитиною і станом матері-одиночки. Спільні ігри знижували показники стресу у тій мами, яка працює, тим самим, захищаючи її від депресії або «професійного» вигорання на роботі.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах