Команда вчителів-новаторів, у складі якої була українка, стала другою на Міжнародному конкурсі вчителів-новаторів у Будапешті

21 березня 2016 5
Команда вчителів-новаторів, у складі якої була українка Маргарита КАЛЮЖНА, виборола почесне друге місце у номінації «Гейміфікація» на Міжнародному конкурсі Microsoft «E2 —Educator Exchange»

Команда вчителів-новаторів, у складі якої була українка Маргарита КАЛЮЖНА, виборола почесне друге місце у номінації «Гейміфікація» на Міжнародному конкурсі Microsoft «E2 —Educator Exchange».  Цей конкурс проходив у межах глобального форуму вчителів-новаторів.

Учасники конкурсу мали виявити проблеми навчального процесу та запропонувати ідеї для їх вирішення за допомогою інструменту Office Mix.

Команда Маргарити КАЛЮЖНОЇ,  до якої увійшли чотири  вчителі з Малайзії, Турецької Республіки, Швейцарської Конфедерації та України, працювала над розробкою рішення, яке дасть змогу з перших хвилин уроку захопити увагу учнів і надихнути їх до роботи. Для вирішення завдання було розроблено ігрову концепцію First Five Minutes (перших п’яти хвилин), що створює атмосферу змагання і спонукає учнів до навчання.

Маргарита КАЛЮЖНА активно впроваджує новітні технології в навчальний процес  та другий рік поспіль бере участь у конференції E2, та є сертифікованим учителем-експертом Microsoft.

У форумі взяли участь ще п’ять  вчителів з України: Нінель БАРДАКОВА, Оксана ЛИЧКОВСЬКА, Віктор КЛИМЕНКО, Ярослав КИРИЧКОВ  та Ірина ТАРАН.

Міжнародний форум вчителів-новаторів зібрав понад 300 учасників з усього світу.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах