Відсоток усиновлення у столиці залишається одним із найвищих у країні

21 червня 2012 6
У сім’ях опікунів і піклувальників, прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, наразі, виховується 2063 дитини. Це становить 84% від загальної чисельності дітей, які перебувають на обліку, і є одним з найвищих показників серед усіх регіонів нашої держави.

Протягом першої половини 2012 року під опіку та піклування взято 118 дітей, влаштовано у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу ― 14 та усиновлено 45 хлопчиків та дівчаток.

Про це повідомила прес-служба КМДА.

На первинному обліку у районних службах Києва наразі, перебуває 2463 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Як повідомили у відомстві, у сім’ях опікунів і піклувальників, прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, наразі, виховується 2063 дитини. «Це становить 84% від загальної чисельності дітей, які перебувають на обліку,  і є одним з найвищих показників серед усіх регіонів нашої держави (для  прикладу, показник у середньому по Україні ― 76%)», ― зазначили у КМДА.

Крім того, протягом першого півріччя 2012 року, 79 осіб пройшли навчання, як кандидати у сімейні форми виховання, ще 25 бажаючих навчаються зараз. Також майже 60 охочих, сьогодні перебувають на обліку кандидатів, серед них є сімейні пари та одинокі особи.

За результатами аналізу, який проводили спеціалісти служби у справах дітей, поза сімейними формами, здебільшого, залишаються діти з інвалідністю, діти з різними серйозними захворюваннями та підлітки.

За словами начальника служби у справах дітей Миколи Кулеби, шляхи вирішення такої проблеми, передбачені міською комплексною програмою «Київ без сиріт», яка знаходиться на фінальній стадії доопрацювання. Зокрема, вона передбачає фінансову підтримку сімей, які візьмуть на виховання дитину-сироту з інвалідністю та активізацію створення нових дитячих будинків сімейного типу.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах