На часі реконструкція дошкільних навчальних закладів

9 листопада 2015 6
У столиці реконструюють 29 дошкільних навчальних закладів і створять додатково 83 групи, до яких приймуть близько 2000 дітей, зокрема з числа внутрішніх переселенців

Днями Кабінет Міністрів України, Німецька кредитна установа для відбудови та Український фонд соціальних інвестицій (далі — УФСІ) підписали угоду про надання гранту в розмірі 14 млн євро для підтримки соціальних об’єктів України.

За умовами підписаної сьогодні угоди Український фонд соціальних інвестицій отримає кошти для реалізації п’ятої фази проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури».

Так, у столиці заплановано розбудувати 29 дошкільних навчальних закладів і створити додатково 83 групи, до яких приймуть близько 2000 дітей, зокрема з числа внутрішніх переселенців.

Середній обсяг коштів на один дитячий садочок — близько 140 тис. євро. Під час реконструкції особливу увагу звертатимуть на заходи з підвищення енергоефективності.

Окрім того, у Києві та Львові, а також у Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях буде відновлено 15 гуртожитків для проживання внутрішньо переміщених осіб і 15 інших соціальних об’єктів, серед яких дитячі садки та школи. Лише завдяки реконструкції гуртожитків притулок знайдуть 1200 осіб.

Загалом Уряд Німеччини уже виділив УФСІ 24,1 млн євро грантових коштів для майже 400 соціальних проектів у Донецькій, Вінницькій, Луганській, Кіровоградській, Львівській областях, Києві, Львові та в Криму.

На сьогодні, з урахуванням нової, шостої фази проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», загальна сума грантових коштів, виділених Україні для реалізації соціальних проектів перевищить 50 млн євро.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах