Зайва вага додає школярам проблем із навчанням та спілкуванням ― науковці

18 червня 2012 12
Результати тестів з математики в першокласників із зайвою вагою були гірші, ніж у струнких однолітків. Причому таку закономірність науковці прослідкували до 5-го класу. На думку науковців, гірші результати в навчанні в учнів із ожирінням можна пояснити тим, що такі діти почуваються сумними, самотніми та тривожними.

Окрім небезпеки розвитку захворювань дитяче ожиріння позбавляє школярів успішності у навчанні.

До такого висновку дійшли американські дослідники.

Вони порівняли результати тестів із математики школярів, які мали зайву вагу в віці 3-9 років, та їхніх струнких ровесників. Результати повніших учнів виявилися гіршими.

«Ожиріння в молодші шкільні роки, а надто ожиріння, яке триває протягом навчання в початкових класах, може зашкодити соціальному та емоційному благополуччю (дитини) та успішності в навчанні», ― запевнила провідний автор роботи, представниця Університету Міссурі Сара Гейбл.

Науковці з Університету Міссурі, Каліфорнійського університету та Університету Вермонта спостерігали за понад 6 тисячами американських дітлахів, від 3 рочків, коли ті йшли до дитсадочка, і до 9 років – 5-го класу.

За цей час дослідники п’ять разів зверталися до батьків та вчителів піддослідних, ставлячи їм запитання щодо ситуації в родині, комунікабельності та емоційного благополуччя дітей. Хлопчиків та дівчаток обміряли та зважували, а ще пропонували їм вирішити деякі завдання.

Результати тестів з математики в першокласників із зайвою вагою були гірші, ніж у струнких однолітків. Причому таку закономірність науковці прослідкували до 5-го класу.

До того ж дівчатка, які впродовж всіх цих років були повні, мали проблеми зі спілкуванням.

На думку науковців, гірші результати в навчанні в учнів із ожирінням можна пояснити тим, що такі діти почуваються сумними, самотніми та тривожними.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах