Батьки зможуть вибирати мову навчання для дітей у дитсадках?

5 червня 2012 4
Для задоволення національних, культурно-освітніх і мовних потреб громадян можуть створюватися дошкільні навчальні заклади, у яких виховання дітей здійснюється їх національною або іншою мовою.

Верховна Рада хоче дати можливість батькам вибирати мову навчання дітей у дошкільних навчальних установах.

За таке рішення в першому читанні законопроекту № 9714-1 проголосували 245 депутатів за мінімально необхідних 226.

Рада має намір внести відповідні зміни до закону «Про дошкільну освіту».

Так, в статті 6 відповідного закону Рада планує закріпити право вільного вибору батьками мови виховання їхньої дитини.

Для задоволення національних, культурно-освітніх і мовних потреб громадян можуть створюватися дошкільні навчальні заклади, у яких виховання дітей здійснюється їх національною або іншою мовою.

За потреби в дитсадках можуть створюватися окремі групи, у яких виховання проходить іншою мовою, ніж у закладі в цілому.

Нагадаємо, що згідно з Конституцією, державною мовою в Україні є українська. ГОкрім того, Основним законом гарантується вільний розвиток, використання й захист мов національних меншин.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка



© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах