Майже третину товарів для дітей вилучили з реалізації через погану якість

31 травня 2012 8
Територіальні органи з питань захисту прав споживачів постійно проводять перевірки якості і безпечності продукції дитячого харчування і товарів для дітей.

За чотири місяці поточного року територіальними органами Держспоживінспекції України було  перевірено близько 14 тонн продуктів дитячого харчування, з яких майже 4 тонни вилучено з реалізації, а це 28% від перевіреної кількості.

Про це повідомила прес-служба Державної інспекції з питань захисту прав споживачів.

Так, згідно з повідомленням, із перевірених 4,5 тисяч пар дитячого взуття забраковано і знято з реалізації ― 51%. «Із перевірених 8,9 тисяч штук дитячого одягу забраковано і знято з реалізації ― 43% від перевіреної кількості», ― сказано у повідомленні.

Як зазначив глава Держспоживінспекції Сергій Орєхов, відомство продовжує акцентувати свою увагу на якості товарів, призначених для підростаючого покоління. Територіальні органи з питань захисту прав споживачів постійно проводять перевірки якості і безпечності продукції дитячого харчування і товарів для дітей.

За словами Сергія Орєхова, регулярні перевірки та оприлюднення їх результатів, на жаль, не стають на заваді у тих деяких підприємців, які обходять норми закону.

«Тільки за умови спільної плідної співпраці держави, влади, громадськості та ЗМІ ми можемо досягти позитивних  швидких результатів. Прикладом налагодженої роботи, коли всі розуміють один одного  з півслова, є наша багаторічна співпраця з ДП «Укрметртестстандарт». Результати проведених нами перевірок без лабораторних досліджень продукції були б не повними», ― наголосив Сергій Орєхов.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

Медіаактивний навчальний заклад від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилася перша книжка для передплатників:

«Медіаактивний навчальний заклад, або Як не загубитися в тенетах інтернету»

Читати книгу

РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Розгляд звернень громадян»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах