Школи та дитсадки отримували продукти за завищеними цінами — Генпрокуратура

28 травня 2012 6
Прокурорські перевірки виявили факти перевищення цін на продукти для шкіл та дитсадків. Наразі в зазначеній сфері порушено 17 кримінальних справ, збитки за якими становлять понад 4 млн. гривень.

Прокурорські перевірки виявили перевищення у двічі цін на продукти, які мали постачатись до шкіл та дитсадків.

Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України.

За повідомленням, непоодинокими залишаються порушення законодавства про державні закупівлі при проведенні тендерів.

Так, скажімо, прокуратура м.Запоріжжя опротестувала 12 рішень тендерного комітету управління освіти міської ради, згідно яких ціна продуктів, які мали постачатись до шкіл та дитсадків майже у двічі перевищувала ціну товаровиробників. На подібні порушення реагували прокурори Волинської, Київської, Хмельницької, Чернігівської областей.

Також виявили, що до дитсадків м. Сімферополя замість свіжого надходило заморожене м’ясо, в якому виявлено інгредієнти, заборонені до вживання. Встановлено, що службові особи підприємства-постачальника задля перемоги в торгах надали до тендерного комітету відділу освіти завідомо недостовірні відомості щодо своєї діяльності та якості продукції. На підставі укладених з ними договорів поставили недоброякісні продукти на суму 150 тис. гривень. За цим фактом прокуратура міста порушила кримінальну справу.

Окрім того, стало відомо, що колишній начальник районного управління освіти столиці взагалі без проведення тендерів підписала договори про закупівлю за бюджетні кошти продуктів за завищеними цінами, чим заподіяло шкоду державі в розмірі 117 тис. грн. Відносно зазначеної особи прокуратурою м. Києва порушено кримінальну справу.

Органи прокуратури м. Дніпропетровська порушили 4 кримінальні справи відносно посадовців органів освіти, які при укладенні договорів про надання послуг з дитячого харчування незаконно включили в ціну договору податок на додану вартість на суму майже 1,5 млн. гривень., від сплати якого звільнені. За подібними фактами порушено 2 кримінальні справи прокуратурою м. Києва.

«Усього в зазначеній сфері порушено 17 кримінальних справ, збитки за якими становлять понад 4 млн. гривень», — сказано у повідомленні.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах