В які країни поїдуть за вищою освітою українські абітурієнти?

17 травня 2012 10
Найбільшою серед українських абітурієнтів, які все частіше виїжджають на навчання за кордон, популярністю користуються Велика Британія, Німеччина, США і Канада, а також останнім часом Польща.

Найбільшою серед українських абітурієнтів, які все частіше виїжджають на навчання за кордон, популярністю користуються Велика Британія, Німеччина, США і Канада, а також останнім часом Польща.

Про це в інтерв'ю розповів генеральний директор рекрутингової компанії Acumen International Микола Ганжа.

«Зараз існує великий вибір різних програм навчання, як в Україні, так і в європейських країнах. Можна вибирати на свій смак, престижність школи або університету / коледжу, країну і, нарешті, ціну. Остання складова, природньо, відіграє одну з важливих ролей, адже крім плати за навчання ще потрібні коштина проживання», — розповів він.

Тому, як пояснив Ганжа, майбутні студенти активно беруть участь в конкурсах, щоб отримати гранти на навчання. Це пропонують пропонують практично всі великі навчальні заклади. Таким чином можна отримати знижку на навчання від 30-50% до 100%.

Микола Ганжа зазначив, що переважно українські абітурієнти для навчання виборють вузи в таких країнах: Велика Британія, Німеччина, США і Канада.  «Дуже популярною останнім часом вважається Польща», — зазначив він.

«По-перше, є можливість здобувати освіту без постійного проживання в країні, що вже позитивно позначається на бюджеті студента. Якщо навчається за повну вартість, то ціни на навчання можуть гідно конкурувати з європейськими. Це ж можна сказати про рівень цін у порівнянні з іншими країнами», — розповів експерт.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах