Коли стануть відомими результати ЗНО з української мови

6 травня 2016 925
Сьогодні, 6 травня, Український центр оцінювання якості освіти оприлюднить правильні відповіді до тесту з української мови та літератури. А от результати (бали) стануть відомими не пізніше 26 травня.

Встановлення порогу «склав/не склав» та визначення результатів відбуватиметься в кілька етапів. Спочатку тестову частину робіт учасників перевірятиме комп’ютер, а творчі завдання з короткою або розгорнутою відповіддю — екзаменатори.

На другому етапі експертна комісія ухвалюватиме рішення щодо встановлення порогу «склав/не склав». І лише після цього визначатимуть бали випускників, які подолали визначений поріг (за шкалою від 100 до 200 балів).

Оскільки цьогоріч результати тестування з української мови та літератури зараховуватимуть як оцінку за державну підсумкову атестацію, до 31 травня загальноосвітні навчальні заклади отримають відповідні відомості з цими результатами.

Нагадаємо, 5 травня випускники проходили зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. За інформацією УЦОЯО, цього року для складання тесту з’явилося 95,07% зареєстрованих учасників. Водночас до проведення оцінювання в пунктах тестування залучили 56 731 особу.

Зауважимо, що учасники, які з поважних причин брали участь у тестуванні, мають змогу пройти його під час додаткової сесії. Для цього в 5-денний строк (з урахуванням дати складання тесту) потрібно подати до регіонального центру заяву та документ, що підтверджує причину неявки до пункту тестування під час основної сесії.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах