Стартував проект «Твій власний Upgrade»

2 листопада 2015 13
Днями стартував освітній проект «Твій власний Upgrade» від компанії «Майкрософт Україна». У межах проекту експерти «Майкрософт Україна» допоможуть учасникам поліпшити знання щодо користування технологіями та розкажуть, як за допомогою технологій можна наблизитися до мети

Компанія «Майкрософт Україна» запустила соціальний проект «Твій власний Upgrade», у межах якого четверо учасників, які хочуть змінити своє життя, будуть робити це під наглядом тренерів-менторів, використовуючи інноваційні технології.

«Дуже часто люди відчувають, що хотіли б змінити щось у своєму житті – знайти більш цікаву роботу, поліпшити здоров’я або почати подорожувати, але весь час відкладають ці зміни, – розповідає один з менторів проекту Алла Клименко, тренер зі щастя. – Ми підтримаємо наших героїв у складанні чіткого плану дій та у втіленні їх мрії, навчимо наших героїв, як мотивувати себе до змін у житті і покажемо, що технології – це незамінний інструмент для того, щоб зробити своє життя свідомим».

Змінюватися кожен з учасників проекту буде в одному з чотирьох напрямків: «Вчитель upgrade», «Кар’єра upgrade», «Подорож upgrade», «Тіло upgrade».

Ментор кожної категорії  допомагатиме учаснику сформувати мету та мотивувати в її досягненні, ставити завдання та складати план дій. Завдання учасника — слідувати плану, розробленому спільно з ментором.

Також експерти «Майкрософт Україна» допоможуть учасникам поліпшити знання щодо користування технологіями та розкажуть, як за допомогою технологій можна наблизитися до поставленої мети.

Триватиме проект чотири місяці, впродовж яких учасники будуть працювати над собою. Після завершення проекту тренер та учасник підбиватимуть підсумки свого перевтілення і розкажуть, чи вдалося їм досягти поставленої мети.

Усі охочі можуть подати заявку на участь на сайті проекту. Відбір учасників триватиме до 16 листопада. Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах