Триває обговорення проекту Закону України «Про освіту»

2 листопада 2015 6
МОН України запрошує до громадського обговорення законопроекту «Про освіту», який має докорінно змінити принцип функціонування галузі освіти

МОН України запрошує до громадського обговорення законопроекту «Про освіту», який має докорінно змінити принцип функціонування сфери освіти.

Відповідно до аналізу регуляторного впливу проекту закону «Про освіту» планується підвищити якість освіти в Україні та її конкурентоспроможність, а також збалансувати підготовку кваліфікованих кадрів і потреб ринку праці.

Передбачається запровадження децентралізації управління системою освіти та чіткого розмежування повноважень між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування щодо заснування закладів освіти, їх ліцензування, акредитації, здійснення інших функцій.

Для забезпечення доступності освіти особам з особливими освітніми потребами, в навчальних закладах різних типів та форм власності буде впроваджено інклюзивне навчання.

Щоб створити умови для освіти особи упродовж життя, пропонується запровадити формальну, неформальну та інформальну освіти.

Також законопроектом передбачено заміну практики позаконкурсного вступу до вищих навчальних закладів на надання грошової підтримки.

Завантажити проект Закону України «Про освіту» та Аналіз регуляторного впливу проекту Закону України «Про освіту» можна за посиланням.

Зауваження та пропозиції щодо законопроекту можна надсилати на адресу Міністерства освіти і науки України: поштову — пр. Перемоги, 10; м. Київ, 01135; електронну — i_sovsun@mon.gov.ua 

У разі прийняття, законопроект набере чинності з 1 січня 2016 року.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

Медіаактивний навчальний заклад від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилася перша книжка для передплатників:

«Медіаактивний навчальний заклад, або Як не загубитися в тенетах інтернету»

Читати книгу

РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління закладом освіти» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Розгляд звернень громадян»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах