На інформаційних сторінках учасників ЗНО опубліковано результати тестування з математики

26 травня 2016 217
ЗНО з математики відбулося 11 травня 2016 року. Участь у ньому взяли понад 130 тисяч учасників. За даними Українського центру оцінювання якості освіти, ЗНО з математики склали 85 % учасників тестування.

Сертифікаційна робота з математики складалася з 33 завдань. Максимальна кількість балів, яку можна було отримати за виконання усіх завдань, — 62.

Пороговий бал «склав/не склав» сертифікаційної роботи становить 9 балів.

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що результати тестування уже оприлюднено на інформаційних сторінках учасників ЗНО.

Учасники, сертифікаційну роботу яких оцінено понад 9 балів, отримують рейтингову оцінку — за шкалою від 100 до 200 балів:

На інформаційних сторінках учасників ЗНО опубліковано результати тестування з математики

Оскільки результат ЗНО з математики зараховується як оцінка за ДПА, для визначення оцінки використовують окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів:

На інформаційних сторінках учасників ЗНО опубліковано результати тестування з математики

Кожен учасник може ознайомитися зі своєю роботою. Для цього необхідно надіслати запит, заповнивши відповідну форму на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката ЗНО та РIN-кодом, та отримати електронну або паперову копію виконаного тесту.

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату учасник тестування має право подати апеляційну заяву. Для цього необхідно надіслати апеляційну заяву поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Запитання з теми

Статті за темою

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах