Педагоги столиці проходитимуть курси підвищення кваліфікації у новому форматі

1 липня 2016 1701
В Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Б. Грінченка проходили інструктивно-методичні наради, під час яких презентовано новий формат курсів підвищення кваліфікації для педагогічних працівників Києва

Курси підвищення кваліфікації освітян столиці відбуватимуться по-новому уже з 2016/2017 н.р.. Суть нововведень полягає у запровадженні накопичувальної кредитно-модульної системи (ECTS). При цьому 50% від загальної кількості модулів педагогам пропонуватимуть пройти на вибір.

Згідно з наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15.06.2016 № 540 «Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників і керівників навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році в Київському університеті імені Бориса Грінченка» педагог спільно з керівником навчального закладу зможуть вибудовувати індивідуальну освітню траєкторію, обираючи навчальні модулі відповідно до власних потреб та запитів навчального закладу.

Обов’язкова частина курсів підвищення кваліфікації, зміст якої відповідає основному педагогічному навантаженню, триватиме 5 днів — із понеділка по п’ятницю.

Відповідно до основного педагогічного навантаження педагог опрацює модулі обов’язкової частини (із фаху), загальною вагою 2,5 кредита (ECTS). Ще 2,5 кредита освітянин добиратиме, опрацьовуючи вибіркову частину курсів. Загалом педагог має обрати 5 модулів (заходів), вагою 0,5 кредита кожен.

Заняття вибіркової частини відбуватимуться у формі лекцій, тренінгів, майстер-класів, подіумних дискусій тощо. Проводитимуть такі заходи переважно у другій половині дня. Утім, зауважили в ІППО, освітяни матимуть змогу відвідувати вибіркові заходи як очно, так і за очно-дистанційною чи дистанційною формами навчання.

Останній освітній кредит педагог отримуватиме, успішно виконавши випускну роботу. Тему випускної роботи потрібно буде обрати під час реєстрації на проходження курсів підвищення кваліфікації. Працювати над випускною роботою можна буде одразу після реєстрації — обрана тема буде зафіксована в направленні. Виконані роботи педагоги надсилатимуть куратору курсів.

Ще однією важливою особливістю цьогорічних курсів підвищення кваліфікації є створення Єдиного електронного ресурсу випускних робіт педагогів, який буде повністю відкритим для переглядів.

У ІППО повідомили, що електронна реєстрація на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2016/2017 н.р. триватиме з 15 серпня по 20 вересня 2016 року. Відповідальні від навчальних закладів особи спільно з педагогами, які проходитимуть курси підвищення кваліфікації, зможуть зареєструватися в Системі реєстрації та обрати модулі вибіркової складової навчання.

Звертаємо вашу увагу, що докладну інформацію про курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників Києва у 2016/2017 н.р. можна отримати на сайті ІППО — http://ippo.kubg.edu.ua/.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах