Незрячі школярі зможуть «прочитати» твори Франка

23 серпня 2016 62
Відтепер бібліотечку для незрячих дітей поповнить видання творів Івана Франка, підготоване Ресурсним центром освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка»

У вільному доступі незабаром з’являться твори «Грицева шкільна наука», «Коли ще звірі говорили» та «Сойчине крило». Після друку видання надійдуть у спеціалізовані заклади для сліпих (школи, бібліотеки, громадські організації), а також у публічні бібліотеки різних областей України.

Видавці вважають вихід книги важливим кроком у забезпеченні рівного доступу людей із вадами зору до надбань вітчизняної та зарубіжної літератури. Пишаються: нове видання цікаво оформлене, має кольорову титулку, а також супроводжено аудіоверсію творів. «Ця новація запозичена з досвіду країн Скандинавії, де для незрячих прийнято адаптувати літературу одразу в кількох форматах: рельєфно-крапковому, звуковому та електронному», — розповідає директор центру Оксана Потимко.

Вихід книги присвячено 160- річчю від дня народження Івана Франка.

За матеріалами Міністерства освіти і науки УкраїниПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах