Керівники навчальних закладів м. Черкаси взяли участь у проекті «ІКТ — освітянам!»

12 жовтня 2015 34
У межах Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!» проведено майстер-класи для керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Черкаси

8 жовтня 2015 року Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 приймала учасників Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам», організованого напрямом «МЦФЕР: Освіта» Цифрового видавництва МЦФЕР за сприяння Інни Косенкової, завідуючої Черкаським міським методичним кабінетом установ освіти.

Близько ста керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів взяли активну участь у майстер-класах «Експертно-правова система як надійний інструмент в управлінській діяльності» та «Оптимізація документаційної роботи працівників навчального закладу». 

Із учасниками проекту в комп’ютерних класах працювали Катерина Алєксєєнко, головний редактор електронних програм «КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад», «КОЗА Онлайн: Школа», КОЗА-ДИСК «Шаблони і розробки для вихователя-методиста» та Вікторія Третяк, головний редактор консультаційних систем «Expertus: Школа», «Expertus: Дошкільний заклад», журналів «Практика управління закладом освіти» та «Практика управління дошкільним закладом».

 

Довідково

У Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 17  навчається близько двох тисяч учнів. Школа працює у дві зміни і є опорною в області з питань впровадження телекомунікаційних технологій навчання.

Для всебічного розвитку школярів обладнано 88 навчальних кабінетів, 17 кабінетів початкових класів, 14 кабінетів-лабораторій ліцею, 3 майстерні, 3 спортивні зали, 2 актових зали, 4 комп’ютерних класи, спортивний майданчик зі штучним покриттям, тир, 2 медіа-центри та бібліотеку з читальним залом, фонд якої складає 45 829 найменувань.

Учні вивчають такі іноземні мови, як англійська, німецька, французька, іспанська.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах