Вінницькі дошкільники запрошують долучитися до Всеукраїнського мирного проекту «МИ Разом»

31 липня 2015 13
Організатори Всеукраїнського мирного проекту «МИ Разом», який триватиме по 24 серпня, запрошують дошкільників всієї України приєднатися до проекту та спільно робити добрі справи

Із 10 травня по 24 серпня триває Всеукраїнський мирний проект «МИ Разом». Проект ініціювали та курирують активні громадські діячі міста Вінниці.

Головна його місія — сприяти становленню миру в Україні через власні вчинки та дії. Організатори проекту глибоко переконані, що українці вміють об’єднуватися, разом будувати мирне сьогодення й майбутнє. Мир у суспільстві, стверджують вони, розпочинається з кожної душі, родини, дому, зі спілкування та партнерства.

Свій невеличкий внесок у становлення миру й панування добра в нашій країні зробили й педагоги та вихованці вінницького дошкільного навчального закладу № 52 «Веселка». Вони долучилися до різноманітних міських та всеукраїнських благодійних акцій, організованих у межах проекту «МИ Разом».

Зокрема, у ході акції «Долоні дитини візьми в свої руки» у дошкільному закладі було зібрано чимало подарунків для дітей з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів. Під час акції «Подаруй дитині частинку свого серця!» дошкільники щедро поділилися своїми книжками, м’якими іграшками, канцтоварами з вихованцями Іванівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Долучилися дошкільники й до благодійного аукціону «Від дитини — для солдата». Так, у межах фестивалю творчості було продано дитячі малюнки, рукотворні декоративні вироби на загальну суму понад 5000 грн. Виручені кошти діти передали на потреби українських військових.

А ще вихованці старшої групи дитячого садка виготовили листівку миру у вигляді українського віночка. У такий спосіб вони запрошують усіх дошкільників їхнього рідного міста та всієї України приєднатися до проекту «МИ Разом» та спільно робити добрі справи. Адже лише об’єднаними зусиллями українцям вдасться подолати всі негаразди та стати сильним і щасливим народом.

Докладніше дізнатися про те, як долучитися до проекту «МИ Разом», ви можете на сторінці в соцмережі Facebook.

 

Людмила ЦАБАК,
вихователь-методист дошкільного навчального закладу

№ 52 «Веселка», м. ВінницяПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах