Абітурієнти мають визначати пріоритетність заяв

13 липня 2015 9
Вступна кампанія 2015 року не матиме так званих «хвиль», а список зарахування на місця державного замовлення буде тільки один

У п’ятницю 10 липня розпочалася вступна кампанія у ВНЗ України.

Цього року абітурієнти можуть подати максимально 15 заяв до вступу у 5 університетів і в кожному по 3 спеціальності. При цьому абітурієнт повинен визначити  ступінь пріоритетності кожної заяви, де 1 означатиме найвищу пріоритетність.

Заяви будуть внесені до Єдиної державної електронної бази з питань освіти, яка автоматично визначить місце навчання абітурієнта згідно з його пріоритетами. Система автоматично визначить єдину пропозицію для нього  — навчання на  державному замовленні — у певному університеті на певній спеціальності.

У разі, якщо абітурієнт не погоджується з отриманою пропозицією, він може претендувати тільки на контрактне місце.

Прийом заяв та документів від осіб, які мають складати вступні екзамени або проходити творчі конкурси триватиме до  24 липня. Творчі конкурси проходитимуть з 21 по 31 липня, співбесіди та вступні іспити — з 25 липня до 31 липня.

4 серпня ВНЗ оприлюднять рейтингові списки вступників, які вступатимуть до ВНЗ для здобуття рівня молодшого спеціаліста та ступеня бакалавра (магістра і спеціаліста медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань), із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення.

Щодо пільг, то їх отримають:

  • діти, один із батьків яких загинув під час виконання ним обов’язків військової служби (зараховуються поза конкурсом)
  • демобілізовані особи, які брали участь у проведенні АТО і тому не могли складати тести ЗНО (мають право вступати за результатами вступних іспитів у ВНЗ).


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах