Камо грядеши, або У пошуках освітніх і життєвих пріоритетів

4 березня 2016 28
Хто ми? Чого прагнемо? Яка наша мета? Що ми вміємо як професіонали? Чи у правильному напрямку крокуємо? Як маємо розвиватися далі? Як визначити напрям реформування освітянської сфери? Про що маємо подбати передусім? Чи не загубилися ми в розмаїтті професійних і життєвих пріоритетів? Міркування освітян щодо цих запитань читайте у новому числі всеукраїнської газети «Дошкілля.UA»    

Зустрічайте нове число всеукраїнської газети «Дошкілля.UA», головною темою якого стало питання визначення пріоритетів розвитку сфери освіти в Україні.

Хто ми? Чого прагнемо? Яка наша мета? Що ми вміємо як професіонали? Чи у правильному напрямку крокуємо? Як маємо розвиватися далі? Як визначити напрям реформування освітянської сфери? Про що маємо подбати передусім? Чи не загубилися ми в розмаїтті професійних і життєвих пріоритетів? Міркування освітян щодо цих запитань — у відповідній публікації газети.

У цьому числі газети вміщено також інтерв’ю з Тетяною Мельник — завідувачем Турбівського дошкільного навчального закладу № 1 «Ромашка», головою місцевого осередку Асоціації працівників дошкільної освіти у Липовецькому р-ні Вінницької області, яка ділиться роздумами щодо того, з ким сучасному завідувачу дошкільного закладу легше досягати поставлених цілей — надійними виконавцями чи креативними ініціаторами, у чому полягає мистецтво зваженої критики, як навчитися сприймати професійні виклики як ресурс особистісного зростання тощо.

У пригоді стане й стаття «Прекрасні й небезпечні: що важливо знати про отруйні властивості кімнатних рослин», у якій подано інформацію, що потрібно врахувати під час вибору та розміщення кімнатних рослин, аби вберегти дитину від травмування чи отруєння. А про те, як власноруч виготовити нестандартне спортивне обладнання для ігор в басейні, дізнаєтеся із публікації «Вправні пірнальники, або Весело граємось у воді».

Покрокова інструкція з організації місячника з благоустрою території дошкільного навчального закладу, огляд новин законодавства, привітання освітян та дошкільних закладів із ювілеями — усе це та багато іншої корисної інформації читайте на шпальтах газети «Дошкілля.UA» № 5 (29) 2016.

Нагадуємо, що передплата на газету в редакції триває. Щоб здійснити передплату онлайн, достатньо зайти у розділ «МЦФЕР: Освіта» порталу «Педрада», обрати видання та натиснути на кнопку «Передплатити». Також оформити передплату можна за номерами 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback) або листом на адресу peredplata@mcfr.ua.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах