Онлайн-фестиваль Всеукраїнської асоціації Монтессорі

26 лютого 2016 27
Всеукраїнська асоціація Монтессорі запрошує вчителів взяти участь в онлайн-фестивалі «7 хвилин гуманістичної педагогіки Монтессорі»

Всеукраїнська асоціація Монтессорі запрошує вчителів взяти участь в онлайн-фестивалі «7 хвилин гуманістичної педагогіки Монтессорі».

Організатори заходу: МОН України, Інститут модернізації змісту освіти, департамент освіти і науки КМДА, Корпорація Microsoft.

До участі запрошують спеціалістів-практиків, які можуть поділитися власним досвідом  реалізації основних принципів педагогічної системи Марії Монтессорі. Під час фестивалю вчителі матимуть змогу віртуально відвідати навчальні заклади колег та одержати доступ до корисного відеоальманаху, що стане в пригоді для саморозвитку, навчання, аналізу, а також і для роботи з батьками.

Педагоги повинні підготувати короткі відеоролики або презентації в Power Point. Це має бути не просто візитівка, а наочна демонстрація того, як філософія і педагогіка Марії Монтессорі втілена у життя навчального закладу.

Можна зробити кілька роликів тривалістю не більше 7 хвилин. Ролики слід завантажити на YouTube, а лінки на них надсилати на адресу

Підсумки онлайн-фестивалю будуть оприлюднені 7 квітня 2016 року. Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах