Опубліковано випуски часопису передвоєнних років

25 березня 2015 13
Центр досліджень визвольного руху оприлюднив повну колекцію передвоєнного молодіжного пластового часопису «Вогні», який видавався з 1931 по 1939 рік.

Тепер кожен може ознайомитися з 60 випусками журналу «Вогні» (1931–1939), який видавала заборонена тоді організація української молоді «Пласт».

Скановані випуски журналу можна знайти в Електронному архіві українського визвольного руху.

Польська влада заборонила часопис через страх перед відновленням активної боротьби за незалежність, а спортивні та юнацькі товариства на зразок «Пласту» могли стати основою і резервом для майбутніх українських збройних сил.

Журнал «Вогні» підтримував таємні пластові гуртки та самовиховання української молоді. Як зазначалось під назвою видання — це був «ідеологічний журнал нового покоління». Саме тут вперше почав публікуватись відомий український поет Богдан-Ігор Антонич.

У виданні публікували інтелектуальні та історичні статті, поезію та оповідання, дискусійні статті щодо практики і методів організації виховання молоді.

Сам «Пласт» був осередком виховання молоді у дусі підготовки до майбутньої боротьби та збереження національної ідентичності.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах