Зробити можливим навчально-виховний процес на Донбасі

23 березня 2015 6
Навчальні заклади Східної України потребують допомоги.

У зв’язку з складною суспільно-політичною  ситуацією, що склалася на Сході України, з вимушеними переселеннями громадян, в інтернатних закладах освіти Луганської області збільшилася кількість вихованців. На сьогодні  ці заклади освіти дуже потребують гуманітарної допомоги, оскільки вони навіть не мали можливості повністю освоїти ліміти фінансування, затверджені на 2014 рік.

Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації звертається із проханням щодо сприяння у наданні гуманітарної допомоги інтернатним закладам освіти, які знаходяться в оперативному управлінні департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації.

У школах-інтернатах навчаються діти зі складними діагнозами, такими як: захворювання опорно-рухової, дихальної та серцево-судинної систем, сколіоз, дитячі церебральні паралічі.

Отримання закладами гуманітарної допомоги допоможе підвищити організацію повноцінного навчально-виховного та лікувально-реабілітаційного процесу, вирішить багато питань з поліпшення матеріально-технічної бази шкіл-інтернатів.

Про потреби навчальних закладів можна дізнатися тут.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах