Надання відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами

17 березня 2015 11
Чи потрібно видавати наказ про надання відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, якщо є лікарняний?

На тему третього номера журналу «Практика управління закладом освіти» редакцію наштовхнуло запитання одного з читачів: «Чи потрібно видавати наказ про надання відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, якщо є лікарняний?». Спробували розібратися і з’ясували … А що саме — дізнайтеся у рубриках «Важливі справи», «Працюємо з документами», «Уникаємо помилок».

Нині чимало людей, зокрема й тих, хто працює у навчальних закладах, здають кров для поранених бійців. Чинним законодавством передбачено захист прав донорів та охорону їхнього здоров’я, а також певні пільги. Тому в цьому номері журналу ви дізнаєтеся, як оформити відсутність працівника — донора крові на роботі та на які пільги він має право.

Упевнені, що після ознайомлення зі статтею про формулювання рішень педагогічної ради у вас виникне бажання проаналізувати рішення педагогічної ради вашого навчального закладу. Адже саме керівник навчального закладу, як голова педагогічної ради, має узагальнити отриману інформацію та сформулювати рішення педагогічної ради щодо того чи того питання.

Докладніше про все це та багато іншого — на сторінках журналу «Практика управління закладом освіти» № 03/2015. Ознайомтеся, щоб бути в курсі законодавчих новацій та своєчасно отримати фахову консультаційну підтримку.

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


РозсилкаОНЛАЙН-ТЕСТ!

Онлайн-тест від журналу «Практика управління закладом освіти»

В е-журналі «Практика управління дошкільним закладом» з’явилися інтерактивні тести.

Перевірте свої знання з теми «Проведення інструктажів з питань охорони праці»

Спробувати

© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

0 44 586 56 06
0 800 212 012 callback

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах