Налагоджуємо роботу зі зверненнями громадян

6 березня 2015 18
Зустрічайте новий номер фахового журналу «Практика управління дошкільним закладом», на сторінках якого опубліковано корисні матеріали на тему «Звернення громадян».

Другий номер журналу «Практика управління дошкільним закладом» присвячено темі «Звернення громадян». У номері подано покроковий алгоритм дій з організації роботи зі зверненнями громадян, рекомендації щодо оформлення, подання і розгляду звернень. А також — приклади оформлення та форми відповідних документів.

Оскільки нещодавно внесено численні зміни до законодавства про працю та соціальне страхування, зокрема встановлено нові розміри допомоги по тимчасовій непрацездатності, значно посилено відповідальність за порушення у сфері праці, ці законодавчі новації докладно розглянуті у цьому номері журналу.

Редакція журналу впевнена, що читачам буде цікаво дізнатися й про те, як вносити зміни до наказів; як визначити розмір посадового окладу завідувача дошкільного закладу; як реєструвати документи, надіслані факсом або електронною поштою.

Детальніше про все це — на сторінках журналу «Практика управління дошкільним закладом» № 02/2015.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах