Коли необхідно подавати звіт про травматизм у навчальному закладі

770

Запитання

Звіт про травматизм подають за календарний чи навчальний рік? Якщо у навчальному закладі протягом року травм не зафіксовано, чи можна не подавати звіт?

Відповідь

Згідно з пунктом 1 розділу IV Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах (далі — Положення), навчальний заклад на підставі актів про нещасний випадок за формою Н-Н згідно з додатком 1 до Положення подає адміністративні дані — звіт про травматизм під час навчально-виховного процесу в навчальному закладі за підсумками року за формою НВ органу управління освітою за місцезнаходженням.

У формі НВ «Звіт про травматизм під час навчально-виховного процесу в навчальному закладі за 20__ рік», наведеній у додатку 7 до Положення, вказано термін подання звіту — не пізніше 1 лютого.

Отже, звіт про травматизм подають за календарний рік незалежно від підсумків року, навіть якщо травм не зафіксовано.



Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка



© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Будь ласка, увійдіть на сайт

Заходьте! Відкрито!
Матеріали порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся. Для реєстрації потрібна лише 1 хвилина.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

Витратіть на реєстрацію лише 57 секунд і отримайте доступ до:

форм та зразків для скачування
✓ актуальних статей від редакції
✓ докладних відповідей на складні робочі ситуації
✓ найсвіжіших новин галузі
нормативних документів



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль