Чи може завідувач дошкільного закладу замінювати тимчасово відсутнього вихователя

2327

Запитання

У дошкільному навчальному закладі тимчасово відсутній вихователь. Чи допустимо, щоб його замінив завідувач закладу?

Відповідь

За тимчасової відсутності педагогічного працівника керівник навчального закладу терміново має вжити заходів для заміни.

На керівника дошкільного закладу поширюється заборона суміщати посади. Однак педагогічна робота керівних працівників навчальних закладів не є сумісництвом, як визначено в пункті 8 Переліку робіт, які не є сумісництвом, доданого до Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій.

Згідно з пунктом 91 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти завідувач може виконувати роботу вихователів у своєму ДНЗ в обсязі не більше 18 год./тиждень. Оплачують її за тарифікацією.

Таку роботу завідувач може виконувати як в основний робочий час, так і поза його межами.

Також, згідно з пунктом 3 Переліку робіт, які не є сумісництвом, не вважають сумісництвом педагогічну роботу з погодинною оплатою праці обсягом не більше 240 год./рік. У робочий час її допустимо виконувати лише з дозволу керівника органу вищого рівня. У такому разі заміну тимчасово відсутнього вихователя оплачуватимуть з погодинного розрахунку на підставі наказу керівника органу управління освітою. Розмір годинної ставки визначають зі ставки заробітної плати вихователя, якого замінюють.



Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я» від журналу «Практика управління закладом освіти»

Електронна книжка «Присвоєння кваліфікаційних категорій: від А до Я»

для передплатників е-журналу «Практика управління закладом освіти»

Читати книгу

Розсилка



© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Будь ласка, увійдіть на сайт

Заходьте! Відкрито!
Матеріали порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся. Для реєстрації потрібна лише 1 хвилина.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

Витратіть на реєстрацію лише 57 секунд і отримайте доступ до:

форм та зразків для скачування
✓ актуальних статей від редакції
✓ докладних відповідей на складні робочі ситуації
✓ найсвіжіших новин галузі
нормативних документів



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль