Вища школа освітнього менеджменту: нові курси

4 листопада 2021
4923
Середній бал: 5 із 5
Головний редактор порталу «Педрада»

Колего, обирайте необхідний курс та навчайтеся у Вищій школі освітнього менеджменту

Ваші години підвищення кваліфікації

Що таке Вища школа освітнього менеджменту

Вища школа освітнього менеджменту — це онлайн-платформа Цифрового видавництва MCFR для підвищення кваліфікації фахівців закладів освіти.

Відповідно до пункту 9 Порядку підвищення кваліфікації, суб’єктом підвищення кваліфікації може бути заклад освіти, наукова установа, інша юридична чи фізична особа, у тому числі фізична особа — підприємець, що надає освітні послуги з підвищення кваліфікації педагогічним та/або науково-педагогічним працівникам. Отже, ТОВ «МЦФЕР-Україна» є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Які є програми

Особливості Вищої школи освітнього менеджменту

Особливістю Вищої школи є концентрація головного в одному місці. Це не лише суха теорія, а й практичні матеріали про конкретні аспекти професійної діяльності. Тож вам на допомогу — не лише рекомендації, як діяти, оформити та унормувати щоденну паперотворчу діяльність, а й готові зразки, шаблони, чек-лісти.

Переваги дистанційного навчання

У Вищій школі освітнього менеджменту ви можете навчатися дистанційно. Отже, матимете змогу економити час. Не потрібно залишати робоче місце, витрачати час на поїздки/лекції/заняття. На онлайн-платформі навчання можна проходити у зручний для себе час та у зручному для себе темпі. Проходити курс дистанційно можна з будь-якого пристрою (телефон, планшет, ноутбук, стаціонарний комп’ютер).

Крім того, економите на витратах на проїзд, проживання та оплату відрядження.

Якість та актуальність інформації

Автори програм – це провідні фахівці та експерти у сфері менеджменту освіти, технологій освітньої діяльності, забезпечення якості освіти. Зміст програм ми актуалізуємо відповідно до змін у законодавстві.

Наше кредо: просто — про складні речі, коротко — про головне, доступно — про те, що здається неосяжним.

Як розпочати навчання у Вищій школі освітнього менеджменту

На головній сторінці Вищої школи оберіть одну з освітніх програм, оплатіть доступ. Навчання групове і розпочинається 1-го числа кожного місяця. Навчання за програмою  розраховане на два календарних місяці.

Після передплати вам на електронну пошту надійде код активації. Обов’язково введіть його та розпочинайте навчання. Інформація про хід навчання  відображатиметься у вашому особистому розділі "Моє навчання".

Перейти до навчання

Мотивація до самоосвіти вчителів

Бонуси навчання у Вищій школі освітнього менеджменту

Крім корисної та доступної інформації, Ви отримаєте низку бонусів. Зокрема,

1. Безплатні вебінари на освітянські теми на період навчання та доступ до відеозаписів минулих вебінарів.

2. Безплатний доступ до нормативно-правової бази.

3. Конспекти від досвідчених експертів та авторські відеолекції.

4. Готові шаблони та зразки документів до кожної навчальної теми.

logo