Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Визначено найкращих вихователів-методистів Львова

  • 22 лютого 2016
  • 65

Сучасний вихователь-методист ДНЗ… Саме під такою назвою у Львові проведено перший міський конкурс професійної майстерності вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів. Фахове змагання проходило в три етапи, і передбачало не лише презентацію методичної роботи учасників, а й інтерактивний показ їхньої педагогічної майстерності. Очікуваний і вирішальний для переможців ІІ міського (заочного) етапу фінал відбувся 18 лютого 2016 року і визначив кращих із кращих

Сучасний вихователь-методист ДНЗ… Саме під такою назвою у Львові проведено перший міський конкурс професійної майстерності вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів. Фахове змагання проходило в три етапи, і передбачало не лише презентацію методичної роботи учасників, а й інтерактивний показ їхньої педагогічної майстерності. Очікуваний і вирішальний для переможців ІІ міського (заочного) етапу фінал відбувся 18 лютого 2016 року і визначив кращих із кращих.

Учасників, організаторів і гостей ІІІ фінального етапу конкурсу гостинно приймала Львівська спеціалізована середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 з поглибленим вивченням німецької мови. На запрошення Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, участь у цій визначній для дошкільної освіти міста події взяли, зокрема, й представники напряму «МЦФЕР: Освіта» Цифрового видавництва МЦФЕР: Наталія Савінова, шеф-редактор методичних видань, зокрема журналів «Вихователь-методист дошкільного закладу», «Методична скарбничка вихователя», та Катерина Алєксєєнко, головний редактор КОЗА-ДИСКа «Шаблони і розробки для вихователя-методиста», веб-програми «КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад».

На сцені вирувала справжня професійна баталія. Учасники творчо і натхненно виконували кожне із завдань: презентували роботу дошкільних навчальних закладів, демонстрували різні методи роботи, проектували дитячі садки своєї мрії та навіть інсценували розв’язання конфліктних ситуацій. Присутні стежили за кожним словом та рухом учасників, вбирали цінний досвід і щиро вболівали, але інтрига наростала… І нарешті під оплески залу почесне журі оголосило імена переможців:

І місце — Ірина Андриц, вихователь-методист НВК школа-садок «Веселка»,

ІІ місце — Олена Франкевич, вихователь-методист ДНЗ № 94,

ІІІ місце — Галина Фот, вихователь-методист ДНЗ № 88.

Дипломами лауреатів конкурсу нагороджено Соломію Боровець, вихователя-методиста ДНЗ № 175, Світлану Морозову, вихователя-методиста ДНЗ № 136, Анжеліку Коваль, вихователя-методиста НВК школа-садок «Провесінь», Ірину Цюнглевич, вихователя-методиста ДНЗ № 187, Надію Фігурську, вихователя-методиста ДНЗ № 29.

Кожному учасникові фінального етапу конкурсу члени журі вручили подарунки від організаторів і партнерів: і книги, і флаєри, і, звичайно ж, улюблені професійні видання від напряму «МЦФЕР: Освіта». Переможницям, які посіли перші три місця, подаровано сертифікати на користування веб-програмою «КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад», а лідеру професійного конкурсу — додатково річний доступ до консультаційної системи «Expertus: Дошкільний заклад».

Конкурс проходив з метою сприяння підвищенню престижності праці вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів, їхньої ролі в навчальному процесі, самореалізації і розкриттю творчого потенціалу педагогів на виконання наказу Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк