Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Клуб успішних освітян провів свій перший форум

  • 24 лютого 2015
  • 29

Започаткувати організацію, яка об’єднає активних педагогів, сприятиме підвищенню статусу вчителя в Україні, зверне увагу суспільства на необхідність співпраці освітян, громади, бізнесу, державних управлінців, — мета новоствореного Клубу успішних освітян.

І Всеукраїнський форум Клубу успішних освітян пройшов 21–22 лютого у Києві у приміщенні одного з організаторів форуму — спеціалізованого загальноосвітнього навчального закладу І ступеня «Ліко-школа». Окрім цього навчального закладу, організаторами форуму стали проект «Шануймо Україну» та приватний комплекс неперервної освіти «Школа «ЕйдоС». Захід відбувся за підтримки, зокрема, Департаменту освіти, науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), виконавчого комітету Ірпінської міської ради.

На форум завітали освітяни з багатьох регіонів України. Усіх їх об’єднала ідея створення свідомого активного руху освітянської спільноти. Мету Клубу організатори вбачають у зверненні уваги суспільства на потребу об’єднання освітян, громади, бізнесу, держави задля пошуку шляхів підвищення статусу вчителя та рівня освіти в Україні.

Незважаючи на те, що учасники форуму зібралися вперше, атмосфера на заході панувала дружня, відкрита.

З вітальними словами до освітян звернулися Лiлiя Гриневич, голова Комiтету ВР України з питань освiти i науки, та Олена Фiданян, директор Департаменту освiти i науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради. Вони наголосили на важливості об’єднатися задля пошуку способів, як кожному вчителю зокрема та освіті загалом, стати успішними. «Для ворога найстрашніше — наша успішність», — зауважила Лілія Гриневич.

Учасників форуму привітали також партнери та гості форуму, зокрема: Ольга Сухомлинська, академiк НАПН Украïни, доктор педагогiчних наук, професор; Володимир Яворiвський, письменник; Тетяна Балашова, заступник начальника управлiння освiти м. Iрпiнь; представники українських бізнес-компаній, ЗМІ.

Під час форуму його учасники мали змогу відвідати тематичні майстер-класи, творчі студії, а також представити свої освітні проекти та взяти участь у конкурсі на найкращий.

На думку організаторів — Наталії Чуприни, Кухаревської Олени, Грединарової Олени та Яни, високий рівень освіти, здатність кожної особистості до самореалізації, здобуття успіху в житті є показниками успішної держави. А завданнями Клубу успішних освітян мають стати формування творчого, креативного вчителя, якого потребує суспільство, якого чекає творчий учень, вчителя-наставника, вчителя-коуча, вчителя-партнера; формування успішної особистості, здатної до саморозвитку; пошук альтернативних форм підвищення кваліфікації освітян.

Гасло учасників форуму: «Ми створимо країну, яку буде шанувати весь світ, разом!»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк