Міксіке в Україні

10 лютого 2015 45
Обмін досвідом з колегами-педагогами, створення власних навчальних онлайн-матеріалів, цікаве навчання у грі для учнів та багато іншого чекає на учасників міжнародного проекту.

У 2014/2015 навчальному році у загальноосвітніх навчальних закладах України успішно стартував і реалізується міжнародний проект «Міксіке в Україні».

Проект організований за участю Міністерства закордонних справ Естонії спільно з MIKSIKE Learning Folders (Естонія). Представником проекту «Міксіке в Україні» є голова постійної комісії з питань євроінтеграції та транскордонного співробітництва Львівської обласної ради Павло Хобзей.

Проект реалізується з метою розвитку зв’язків між Естонією та Україною, підвищення якості та ефективності навчання у ЗНЗ за допомогою інформаційних технологій, підвищення кваліфікації вчителів, розвитку онлайн-навчання.

Miksike (у перекладі означає «чомучка»: естон. miks? — чому, суфікс ke)  — освітнє онлайн-середовище, яке надає можливість вчителям, учням і батькам створювати та використовувати  власні  навчальні онлайн-матеріали, а також використовувати онлайн-колекцію навчальних  матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проекту.

Участь у проекті для ЗНЗ України безкоштовна. В межах проекту передбачено створення української версії освітньої платформи, яка діє в Естонії з 1994 року, та її використання вчителями і учнями шкіл України в навчально-­виховному процесі, створення електронних навчальних матеріалів, проведення змагань Прагліміне тощо.

Також   Міксіке дає змогу організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи,   між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи.

Навчання вчителів щодо роботи в онлайновому середовищі Міксіке відбувається на короткотривалих семінарах.

Для участі в проекті необхідно зареєструватись за посиланням.

Відгук учасниці

З проектом наші діти і вчителі ознайомились в межах тижня математики та інформатики, який зараз триває в школі. Участь у тренуванні з усного математичного рахунку взяли і учні, і вчителі! Сподобалось всім! Тепер готуємось до участі у всеукраїнських змаганнях!!!

Аман І.,

учитель інформатики та математики Знам’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль