Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Міксіке в Україні

  • 10 лютого 2015
  • 77

Обмін досвідом з колегами-педагогами, створення власних навчальних онлайн-матеріалів, цікаве навчання у грі для учнів та багато іншого чекає на учасників міжнародного проекту.

У 2014/2015 навчальному році у загальноосвітніх навчальних закладах України успішно стартував і реалізується міжнародний проект «Міксіке в Україні».

Проект організований за участю Міністерства закордонних справ Естонії спільно з MIKSIKE Learning Folders (Естонія). Представником проекту «Міксіке в Україні» є голова постійної комісії з питань євроінтеграції та транскордонного співробітництва Львівської обласної ради Павло Хобзей.

Проект реалізується з метою розвитку зв’язків між Естонією та Україною, підвищення якості та ефективності навчання у ЗНЗ за допомогою інформаційних технологій, підвищення кваліфікації вчителів, розвитку онлайн-навчання.

Miksike (у перекладі означає «чомучка»: естон. miks? — чому, суфікс ke)  — освітнє онлайн-середовище, яке надає можливість вчителям, учням і батькам створювати та використовувати  власні  навчальні онлайн-матеріали, а також використовувати онлайн-колекцію навчальних  матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проекту.

Участь у проекті для ЗНЗ України безкоштовна. В межах проекту передбачено створення української версії освітньої платформи, яка діє в Естонії з 1994 року, та її використання вчителями і учнями шкіл України в навчально-­виховному процесі, створення електронних навчальних матеріалів, проведення змагань Прагліміне тощо.

Також   Міксіке дає змогу організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи,   між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи.

Навчання вчителів щодо роботи в онлайновому середовищі Міксіке відбувається на короткотривалих семінарах.

Для участі в проекті необхідно зареєструватись за посиланням.

Відгук учасниці

З проектом наші діти і вчителі ознайомились в межах тижня математики та інформатики, який зараз триває в школі. Участь у тренуванні з усного математичного рахунку взяли і учні, і вчителі! Сподобалось всім! Тепер готуємось до участі у всеукраїнських змаганнях!!!

Аман І.,

учитель інформатики та математики Знам’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк