Cтворено штаб Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри

2 лютого 2015 14
Міністерством освіти і науки України створено головний штаб з підготовки та проведення змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Міністерством освіти і науки України відповідно до наказу МОН від 30.09.2014 № 1085 створено головний штаб з підготовки та проведення змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

До складу штабу, який очолив Міністр освіти і науки України Сергій Квіт, увійшли представники Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури України, Товариства сприяння обороні, громадських організацій, які займаються патріотичним вихованням молоді та ін.

«Сокіл» («Джура») є системною формою позакласної роботи з дітьми та учнівською молоддю і проводиться з метою їх військово-патріотичного виховання в дусі відданості Батьківщині та українському народу через відродження національних і загальнолюдських духовних і моральних цінностей, набуття учнями знань, умінь і навичок, необхідних захиснику Вітчизни. Гра спрямована на формування в дітей морально-психологічних якостей: доброчинності, мужності, сміливості, рішучості, наполегливості, дисциплінованості на основі відновлених козацьких традицій.

Минулого року обласні етапи гри активно пройшли у Вінницькій, Волинській, Житомирській Дніпропетровській, Закарпатські, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій областях та м. Київ. Завдяки такому поширенню гри, зростанню інтересу до неї серед дітей МОН ініціювало проведення всіх етапів гри щорічно, про що в Положення про гру внесено відповідні зміни.

Проведення ІІІ (Всеукраїнського) етапу заплановано на серпень 2015 року. Наразі опрацьовується новий формат його проведення у вигляді рейд-походу, маршрут якого передбачається прокласти територією Чернігівської, Сумської та Полтавської областей.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль