Expertus: Школа та Expertus: Дошкільний заклад без оплат та зобов’язань

31 січня 2015
108
Середній бал: 5 із 5

Часто керівники навчальних закладів роздумують, чи користуватися демо-доступом до систем «Expertus», побоюючись прихованих умов та платежів. Хоча острах є природнім у наш час, запевняємо вас: демо-доступ є БЕЗОПЛАТНИМ та НЕ ЗОБОВ’ЯЗУЄ купувати систему.

У редакції часто запитують: «Чи буду я зобов’язаний передплатити Expertus: Школа або Expertus: Дошкільний заклад, якщо замовлю демо-доступ?».

У наш час природно боятися прихованих умов та платежів. Проте запевняємо вас: демо-доступ є ЦІЛКОМ БЕЗОПЛАТНИМ та НЕ ЗОБОВ’ЯЗУЄ купувати систему.

ЩО ТАКЕ ДЕМО-ДОСТУП?

Це неповна версія систем Expertus, яка доступна 3 дні. За демо-доступу можна ознайомитися з інтерфейсом системи, її корисними інструментами, зокрема Expertus: Календар, матеріалами деяких рубрик, а саме:

  • Офіційні документи
  • Атестація педагогічних працівників
  • Новини
  • Глосарій

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ДЕМО-ДОСТУП?

Демо-доступ розроблений спеціально для того, щоб спробувати систему в дії перш ніж приймати рішення про передплату. Адже пропонувати кота в мішку — не в наших правилах.

Користувачі ознайомляться не лише з матеріалами відкритих рубрик, а й з докладним переліком матеріалів, які можна отримати після придбання доступу до повної версії системи.

ЯК СКОРИСТАТИСЯ ДЕМО-ДОСТУПОМ?

Швидко отримати доступ до системи можна на сайті www.expertus.ua. Після реєстрації необхідно перейти до розділу «Системи». Обравши з переліку Expertus: Дошкільний заклад або Expertus: Школа, клацніть «Спробувати» — система готова до користування.

Ми впевнені в системах Expertus, тому не боїмося без будь-яких оплат та зобов’язань дати кожному охочому спробувати їх у дії!

З усіх питань телефонуйте за номером 0 44 586 56 06 або 0 800 212 012 (callback).

logo