Щодо програм для проведення ЗНО у 2016 році

31 січня 2015 16
МОН наказує до 01 березня 2015 року розробити проекти програм для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році.

Міністерство освіти і науки України (МОН) оприлюднило лист «Про розроблення програм для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році»  від 29.01.2015 № 64.

Згідно з листом, департаментам   загальної   середньої   та   дошкільної   освіти, вищої освіти спільно з Інститутом модернізації змісту  освіти  доручено забезпечити до 01 березня цього року розроблення програм для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році з української мови та літератури, англійської, німецької, французької, іспанської, російської, угорської, румунської, польської, молдовської, кримськотатарської, словацької, болгарської, новогрецької мов, математики, історії України, географії, біології, фізики та хімії (Далі – програми) відповідно до навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів.

До 05 березня 2015 року робочі групи та департамент загальної середньої та дошкільної освіти мають розмістити проекти програм для проведення зовнішнього незалежного оцінювання для громадського обговорення на офіційному сайті МОН.

МОН зобов’язує до 15 квітня 2015 року доопрацювати проекти програм з  урахуванням зауважень.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією
  Скачати листівки

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах