Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Створюємо спільний освітній простір

  • 26 січня 2015
  • 57

Суспільство в цілому й педагогічна наука зокрема стрімко розвиваються. Тож варто створити такий освітній простір для педагогів, що забезпечить їхні професійні потреби й відповідатиме їхнім інтересам. Для цього варто актуалізувати традиційні форми підвищення кваліфікації педагогів та, задіявши можливості сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, створити спільний освітній простір. Про це та інше читайте у першому цьогоріч числі журналу. Рекомендуємо докладніше ознайомитися з його змістом.

Для того щоб крокувати в ногу з часом, педагог має постійно поповнювати свої знання, опановувати прогресивні педагогічні технології, тим самим забезпечуючи можливості для свого професійного розвитку. Як відомо, ефективною формою підвищення майстерності педагогів є фахові об’єднання. У січневому числі журналу розглянуто низку традиційних і сучасних фахових об’єднань та визначено роль вихователя-методиста в управлінні їх діяльністю.

Зазвичай першопрохідцями на шляху до впровадження в роботу колективу цікавих ідей, інноваційних методів і підходів є найдосвідченіші, найкреативніші педагоги, об’єднані в творчу групу. Процес створення творчої групи та особливості її функціонування розглянуто в статті «Творча група — мозковий центр упровадження освітніх інновацій».

Одним з важливих напрямів роботи методичної служби є оновлення й поповнення знань педагогів з питань збереження та зміцнення здоров’я дошкільників. Тож у цьому числі журналу представлено низку форм інтерактивної взаємодії з педагогами з метою формування здоров’язбережувальної компетентності дітей.

Піклуватися про здоров’я та повноцінний фізичний розвиток дошкільників слід повсякчас, зокрема й під час гурткових занять з англійської мови. Рухливі вправи та ігри, фізкультхвилинки, психогімнастика не лише сприяють швидшому оволодінню дітьми навчальним матеріалом та зміцненню їхнього здоров’я, а й роблять освітній процес значно цікавішим. Як правильно використовувати фізкультурно-оздоровчі форми роботи під час занять — читайте в січневому числі.

Розвиток мовлення дошкільників — надзвичайно актуальне питання, що турбує як педагогів, так і батьків. Тож у цьому числі журналу педагоги-практики надають корисні рекомендації щодо того, які інноваційні підходи до збагачення словника доцільно використовувати в роботі з дітьми із загальним недорозвитком мовленням. А для батьків майбутніх першокласників — поради щодо того, як самостійно провести діагностику рівня мовленнєвого розвитку дитини вдома.

Читачів цікавить, чи мають право інструктор з фізкультури та соціальний педагог на пенсію за вислугу років. Докладне роз’яснення стосовно цього надає наш експерт.

Разом із січневим числом журналу передплатники отримали подарунок — особисту картку користувача експертно-правової системи «Expertus: Дошкільний заклад» за тарифом «Лайт». Як скористатися подарунком та сповна використовувати можливості системи «Expertus: Дошкільний заклад» у щоденній роботі, — дізнайтеся на сторінках журналу.

А ще у цьому числі журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» для вас:

  • тематична розвага для дітей старшого дошкільного віку «Незвичайна мандрівка добрих дітей» та рекомендації щодо відзначення з дітьми 17 лютого Дня спонтанного прояву доброти;
  • свято 8 Березня для дітей молодшої вікової групи «Чия мама найкраща».
Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк