text
Педрада

Створюємо спільний освітній простір

  • 26 січня 2015
  • 53

Суспільство в цілому й педагогічна наука зокрема стрімко розвиваються. Тож варто створити такий освітній простір для педагогів, що забезпечить їхні професійні потреби й відповідатиме їхнім інтересам. Для цього варто актуалізувати традиційні форми підвищення кваліфікації педагогів та, задіявши можливості сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, створити спільний освітній простір. Про це та інше читайте у першому цьогоріч числі журналу. Рекомендуємо докладніше ознайомитися з його змістом.

Для того щоб крокувати в ногу з часом, педагог має постійно поповнювати свої знання, опановувати прогресивні педагогічні технології, тим самим забезпечуючи можливості для свого професійного розвитку. Як відомо, ефективною формою підвищення майстерності педагогів є фахові об’єднання. У січневому числі журналу розглянуто низку традиційних і сучасних фахових об’єднань та визначено роль вихователя-методиста в управлінні їх діяльністю.

Зазвичай першопрохідцями на шляху до впровадження в роботу колективу цікавих ідей, інноваційних методів і підходів є найдосвідченіші, найкреативніші педагоги, об’єднані в творчу групу. Процес створення творчої групи та особливості її функціонування розглянуто в статті «Творча група — мозковий центр упровадження освітніх інновацій».

Одним з важливих напрямів роботи методичної служби є оновлення й поповнення знань педагогів з питань збереження та зміцнення здоров’я дошкільників. Тож у цьому числі журналу представлено низку форм інтерактивної взаємодії з педагогами з метою формування здоров’язбережувальної компетентності дітей.

Піклуватися про здоров’я та повноцінний фізичний розвиток дошкільників слід повсякчас, зокрема й під час гурткових занять з англійської мови. Рухливі вправи та ігри, фізкультхвилинки, психогімнастика не лише сприяють швидшому оволодінню дітьми навчальним матеріалом та зміцненню їхнього здоров’я, а й роблять освітній процес значно цікавішим. Як правильно використовувати фізкультурно-оздоровчі форми роботи під час занять — читайте в січневому числі.

Розвиток мовлення дошкільників — надзвичайно актуальне питання, що турбує як педагогів, так і батьків. Тож у цьому числі журналу педагоги-практики надають корисні рекомендації щодо того, які інноваційні підходи до збагачення словника доцільно використовувати в роботі з дітьми із загальним недорозвитком мовленням. А для батьків майбутніх першокласників — поради щодо того, як самостійно провести діагностику рівня мовленнєвого розвитку дитини вдома.

Читачів цікавить, чи мають право інструктор з фізкультури та соціальний педагог на пенсію за вислугу років. Докладне роз’яснення стосовно цього надає наш експерт.

Разом із січневим числом журналу передплатники отримали подарунок — особисту картку користувача експертно-правової системи «Expertus: Дошкільний заклад» за тарифом «Лайт». Як скористатися подарунком та сповна використовувати можливості системи «Expertus: Дошкільний заклад» у щоденній роботі, — дізнайтеся на сторінках журналу.

А ще у цьому числі журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» для вас:

  • тематична розвага для дітей старшого дошкільного віку «Незвичайна мандрівка добрих дітей» та рекомендації щодо відзначення з дітьми 17 лютого Дня спонтанного прояву доброти;
  • свято 8 Березня для дітей молодшої вікової групи «Чия мама найкраща».
Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Характеристика вихователя, який атестується, має сповна охарактеризувати діяльність педагога та її якість. 

Складає характеристику на вихователя директор закладу або ж вихователь-методист.

Щоб полегшити роботу, підготував статтю "Як писати характеристику вихователя до атестації". 

Скачати зразок характеристики 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк