text
Педрада

Неформальна та інформальна освіта педагогів

  • 17 лютого 2016
  • 396

Життєво необхідною потребою кожної спрямованої на успіх особистості є самореалізація. Турбуючись про втілення ваших творчих задумів та професійне зростання, пропонуємо в лютневому числі журналу «Заступник директора школи» публікації про можливості неформальної та інформальної освіти для дорослих

Життєво необхідною потребою кожної спрямованої на успіх особистості є самореалізація. Турбуючись про втілення ваших творчих задумів та професійне зростання, пропонуємо в лютневому числі журналу «Заступник директора школи» публікації про можливості неформальної та інформальної освіти для дорослих. Зокрема, розповімо, які існують сучасні платформи дистанційного навчання. Також до вашої уваги — анкети для визначення готовності педагогів до неформального навчання.

У лютневому числі наші досвідчені експерти роз’яснять, чи змінилася процедура атестації у зв’язку з прийняттям нових нормативних документів, як скласти характеристику педагога, що атестується, та які права він має на завершальному етапі атестації. Психолог-консультант порадить, як успішно представити свої здобутки перед атестаційною комісією, запобігти стресовим ситуаціям тощо.

2016 рік проголошено роком англійської мови. Тож радимо педагогам провести у своєму навчальному закладі Шевченківські дні в новому форматі. Для цього подаємо оригінальний сценарій шанованого свята англійською мовою. Адже формувати у представників зарубіжних країн позитивне ставлення до історичних та культурних цінностей, прищепити їм повагу до творчості українського генія та пропагувати її у світовій спільноті ми зможемо, якщо доноситимемо перлини української літератури їхньою рідною мовою.

Сподіваємося, що чудовою новиною для вас стане оголошений конкурс — «Інновації в неформальній освіті», переможці якого отримають призи. Звертаємо вашу увагу, що триватиме він з 1 березня по 15 червня. Тож не зволікайте надсилати свої творчі роботи!

Віримо, що наше професійне видання стане вашим путівником до професійного самовдосконалення й наукового зростання!

Докладніше про все це та багато іншого — на сторінках журналу «Заступник директора школи» № 02/2016.

Нехай щастить!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!