Літня Академія «Демократія у школі»

17 січня 2015
28
Середній бал: 5 із 5

Літня Академія «Демократія у школі», яка проходитиме у Польщі, запрошує до участі освітян та представників громадськості.

Літня Академія «Демократія у школі» проходитиме впродовж 11–19 липня 2015 року у місті Сулеювек у Польщі.

Захід спрямовано на популяризацію демократичної культури в школах країн-учасниць шляхом розвитку потенціалу фахівців галузі освіти та представників місцевих громад.

Організатори заходу: Рада Європи, Міністерство народної освіти Республіки Польща, Центр розвитку освіти Республіки Польща та Європейський центр Вергеланд за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія.

Для того щоб взяти участь у Літній Академії, потрібно сформувати команду з трьох осіб. До складу кожної команди повинно увійти два представники однієї школи: директор і вчитель, а також представник громадськості. Третій член команди має бути представником однієї з цих організацій: батьківського комітету цієї школи, неурядової організацї, яка співпрацює з школою, установи підвищення кваліфікації, підготовки вчителів району, де знаходиться школа.

Серед країн-учасниць Білорусь, Україна, Молдова, Грузія, Азербайджан, Вірменія (Програма Східного Партнерства), Польща, Росія.

Програмою заходу передбачено обговорення професійної діяльності і різних аспектів шкільного життя з урахуванням принципів ВДГ / ОПЧ; надання підтримки в розробці та здійсненні місцевих проектів в області ВДГ / ОПЧ, спрямованих на створення демократичної культури в школі; встановлення і розвиток співпраці між усіма учасниками освітнього процесу, а також між країнами-учасницями.

Під час пленарних сесій та практичних занять буде забезпечено англо-російський і російсько-англійський синхронний переклад. Всі учасники повинні вільно володіти, принаймні, однією з цих мов на рівні, що дає можливість брати активну участь у навчанні.

logo