Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Літня Академія «Демократія у школі»

  • 17 січня 2015
  • 16

Літня Академія «Демократія у школі», яка проходитиме у Польщі, запрошує до участі освітян та представників громадськості.

Літня Академія «Демократія у школі» проходитиме впродовж 11–19 липня 2015 року у місті Сулеювек у Польщі.

Захід спрямовано на популяризацію демократичної культури в школах країн-учасниць шляхом розвитку потенціалу фахівців галузі освіти та представників місцевих громад.

Організатори заходу: Рада Європи, Міністерство народної освіти Республіки Польща, Центр розвитку освіти Республіки Польща та Європейський центр Вергеланд за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія.

Для того щоб взяти участь у Літній Академії, потрібно сформувати команду з трьох осіб. До складу кожної команди повинно увійти два представники однієї школи: директор і вчитель, а також представник громадськості. Третій член команди має бути представником однієї з цих організацій: батьківського комітету цієї школи, неурядової організацї, яка співпрацює з школою, установи підвищення кваліфікації, підготовки вчителів району, де знаходиться школа.

Серед країн-учасниць Білорусь, Україна, Молдова, Грузія, Азербайджан, Вірменія (Програма Східного Партнерства), Польща, Росія.

Програмою заходу передбачено обговорення професійної діяльності і різних аспектів шкільного життя з урахуванням принципів ВДГ / ОПЧ; надання підтримки в розробці та здійсненні місцевих проектів в області ВДГ / ОПЧ, спрямованих на створення демократичної культури в школі; встановлення і розвиток співпраці між усіма учасниками освітнього процесу, а також між країнами-учасницями.

Під час пленарних сесій та практичних занять буде забезпечено англо-російський і російсько-англійський синхронний переклад. Всі учасники повинні вільно володіти, принаймні, однією з цих мов на рівні, що дає можливість брати активну участь у навчанні.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк