Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Проект з енергоефективності освітлення у школі

  • 16 січня 2015
  • 47

Програма розвитку ООН в Україні пропонує загальноосвітнім навчальним закладам взяти участь у проекті «Трансформація ринку в напрямі енергоефективного освітлення» та виграти комплект енергозберігаючих лампочок.

Проект «Трансформація ринку в напрямі енергоефективного освітлення» від Програми розвитку ООН в Україні передбачає проведення занять з енергоефективності освітлення у загальноосвітніх навчальних закладах, використовуючи комплект інформаційних матеріалів, а також методичних рекомендацій для учителів.

Організатор —  благодійна організація «Вчителі за демократію і партнерство»безкоштовно пропонує посібник «Методичні рекомендації для вчителів щодо проведення занять з питань енергоефективного освітлення у початковій, основній та старшій школі» , який можна використати під час проведення тематичних виховних  годин в окремих класах, iнтегрованих уроків або використати пiд час викладання окремих предметiв (зокрема, географiї, фiзики, економiки, трудового навчання, природознавства). Такі уроки i виховнi години можуть бути об'єднанi у тематичний тиждень, присвячений екологiчнiй роботi тощо.

Посібник з методичними рекомендаціями призначений для вчителів початкової, основної і старшої школи, класних керівників, педагогів-організаторів шкіл.

Окрім того, школи безкоштовно отримують також додаткові матеріали для учнів: наклейки, магніти, диск з мультфільмами тощо.

Для того щоб взяти участь у проекті і отримати безкоштовні матеріали, навчальним закладам необхiдно до З1 сiчня 2015 року подати заявку на участь за адресою algb@yandex.ua, яка мiстила б таку iнформацiю: адреса та назва школи, телефон вiдповiдальної особи, кiлькiсть учнiв молодшої школи (1–4 класи), середньої школи (5–9 класи), старшої школи (7–11класи).

До 28 лютого 2015 року школи мають надіслати звіт про проведення уроків на адресу algb@yandex.ua або за необхiдностi на поштову адресу проектy: Проект ПРООН «Трансформація ринку в напрямі енергоефективного освітлення», вул. Митрополита Василя Липкiвського, 35, к. 201–203, м.Киiв, 03035.

Найактивніші школи отримають комплект енергозберігаючих лампочок.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк