Вийшло друком перше число газети «Дошкілля.UA»

15 січня 2015
103
Середній бал: 5 із 5

У січні розпочала регулярний вихід нова всеукраїнська газета для працівників дошкільної освіти — «Дошкілля.UA».

У першому числі газети «Дошкілля.UA» вміщено цікаві матеріали з актуальних тем дошкільної освіти. Зокрема, читайте міркування фахівців щодо доцільності дублювання наказів. На початку року керівник дошкільного закладу зазвичай приречено береться дублювати накази, які видавав у цей самий період торік. Однак чи потрібно це робити? Відповіді на таке запитання — у публікації «Накази дублюємо чи використовуємо видані раніше».

А в статті «Новорічна історія власноруч» ви маєте змогу дізнатися, як завдяки такому дивовижному матеріалові, як пластилін, а також спеціальній комп’ютерній програмі, можна створити справжній мультфільм. Секретами виготовлення пластилінової анімації діляться криворізькі освітяни.

У пригоді стануть і рекомендації психолога щодо дій дорослих у ситуації неуспіху дитини, вміщені у публікації «Якщо дитину спіткала невдача». Оскільки дитина дошкільного віку болісно сприймає поразку, ще не володіє навичками адекватного реагування на ситуацію неуспіху, дорослі мають допомогти їй подолати образу.

На сторінках газети знайдете також інтерв’ю з Оленою Черешнюк, завідувачем вінницького дошкільного навчального закладу № 30, головою місцевого осередку Асоціації працівників дошкільної освіти у Вінниці.

Календар свят та пам’ятних дат на січень, перелік важливих поточних справ, дайджест новин дошкілля з усієї України, фоторепортажі освітянських подій, новини Асоціації працівників дошкільної освіти — усе це та багато іншої корисної інформації читайте на сторінках всеукраїнської газети «Дошкілля.UA» № 1 (1) 2015.

Не забудьте переплатити газету на 2015 рік у редакції! Зробити це можна онлайн  у розділі «МЦФЕР: Освіта» нашого порталу. Також оформити передплату можна за номерами 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback) або листом на адресу peredplata@mcfr.com.ua.

logo