Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Як педагогу підготувати і провести тестування?

  • 8 січня 2015
  • 66

Тестування — один з найпопулярніших способів перевірки знань учнів. Пропонуємо ознайомитися з сервісами, які допоможуть підготувати та провести тестування.

Ефективним у навчанні є застосування різноманітних тестів, для створення яких можна використовувати безкоштовні сервіси. Пропонуємо Вам ознайомитися з сервісами з російськомовними та англомовними інтерфейсами.

Сервіс Майстер-тест  має україномовний інтерфейс і дає змогу створювати онлайн-тести,  а також завантажувати і проходити тест без підключення до мережі. І для цього не потрібно встановлювати на комп'ютер додаткові програми.

БанкТестов РУ. З його допомогою можна безкоштовно створювати тести в будь-якій необхідній кількості. Вони будуть доступні онлайн для всіх користувачів.

Тест можна створити з запитаннями і відповідями, які міститимуть картинки. Відповіді на запитання можуть бути неоднозначними. Кожен тест може містити різні типи запитань.

Психологічні тести онлайн та офлайн також має російськомовний інтерфейс, де тести створюються за допомогою конструктора тестів. Конструктор не є універсальним. З його допомогою можна створити тести, що мають визначену структуру і алгоритм роботи. Якщо ви хочете створити свій тест, то вам необхідно в першу чергу визначити його тип.

Портал онлайн-тестування «Твій тест» . Це автоматизована система онлайн-тестування. На порталі можна створювати свій алгоритм аналізу результатів тестування знань, а також переглядати результати тестування кожному користувачеві.

Quizlet дає змогу створювати тести, де учні можуть вибирати потрібну з запропонованих відповідей, порівнювати картинки, інформацію, а також дописувати свої варіанти. Цей сервіс безкоштовний і простий у використанні.

Proprofs — сервіс, за допомогою якого можна створювати різнотипні тести: можна запропонувати на вибір один або декілька варіантів відповіді, написати пропущене слово або розгорнуту відповідь. Цей портал також дає можливість додавати у завдання документи, презентації, зображення, аудіо- та відеофайли.

Kahoot! Розрахований на застосування у класі — вчитель показує матеріал на головному екрані, школярі одночасно відповідають на запитання і обговорюють інформацію, за допомогою спеціальних налаштувань на комп’ютері або телефоні.

Для того, щоб учні могли зайти у віртуальну кімнату, вчитель повинен надіслати усім код доступу. Сервіс дає змогу побачити відповіді кожного учня, а також будувати діаграми успішності усього класу.  Учні також можуть стежити за своїми результатами. Сервіс безкоштовний і доступний після реєстрації.

Easy Test Maker. Ця платформа для створення тестів дає змогу створювати завдання, де можна вибрати правильні і неправильні відповіді. Також перевагою Easy Test Maker є можливість переставляти завдання і відповіді, щоб унеможливити списування. За допомогою безкоштовної версії Easy Test Maker можна створити 25 тестів.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк