Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Читайте у журналі «Заступник директора школи» № 12/2014

  • 26 грудня 2014
  • 36

На сторінках дванадцятого числа журналу «Заступник директора школи» ви знайдете корисну публікацію про взаємодію навчальних закладів із органами і службами захисту дітей, зокрема з органами опіки і піклування, службами у справах дітей, кримінальною міліцією у справах дітей, органами охорони здоров’я та центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в разі виявлення жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення в навчальному закладі.

Вийшло з друку дванадцяте число журналу «Заступник директора школи». На його сторінках ви знайдете корисну публікацію про взаємодію навчальних закладів із органами і службами захисту дітей, зокрема з органами опіки і піклування, службами у справах дітей, кримінальною міліцією у справах дітей, органами охорони здоров’я та центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в разі виявлення жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення в навчальному закладі.

У цьому числі журналу також ви дізнаєтеся, як організувати методичну роботу з педагогами на мережевій основі, провести урок позакласного читання, на якому реалізують із учнями веб-проект. Пропонуємо вам ознайомитися з правилами спілкування в мережі інтернет, зокрема в чаті, на форумі, під час онлайн-засідання.

Під час зимових канікул учні із захопленням відвідують екскурсії. Науковий співробітник Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» розповів нам, як на практиці об’єднати зусилля вчителів-«предметників» і екскурсоводів, щоб вдало провести комплексну навчальну екскурсію. Зокрема, розкрив особливості поетапної роботи з учнями під час організації та проведення екскурсії та надав приклади інтерактивних завдань, які сприятимуть глибшому зацікавленню учнів темою та ліпшому її засвоєнню.

Нині все частіше учні подорожують поза межами України. Для того щоб розвинути в них ціннісне ставлення до іншомовної культури, зокрема під час навчання іноземних мов, учителі-«предметники» мають володіти іншомовною соціокультурною компетенцією. Визначити її рівень сформованості ви зможете, скориставшись анкетою, поданою в журналі. Також ми подали вправи, які варто робити з учнями, щоб розвинути їхню соціокультурну компетентність.

А ще у грудневому числі журналу — роз’яснення нашого експерта про те, як обчислюють заробітну плату заступника директора школи на час підвищення кваліфікації.

Детальніше про все це та багато іншого — у журналі «Заступник директора школи» № 12/2014.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк