Читайте у журналі «Заступник директора школи» № 12/2014

26 грудня 2014
46
Середній бал: 5 із 5

На сторінках дванадцятого числа журналу «Заступник директора школи» ви знайдете корисну публікацію про взаємодію навчальних закладів із органами і службами захисту дітей, зокрема з органами опіки і піклування, службами у справах дітей, кримінальною міліцією у справах дітей, органами охорони здоров’я та центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в разі виявлення жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення в навчальному закладі.

Вийшло з друку дванадцяте число журналу «Заступник директора школи». На його сторінках ви знайдете корисну публікацію про взаємодію навчальних закладів із органами і службами захисту дітей, зокрема з органами опіки і піклування, службами у справах дітей, кримінальною міліцією у справах дітей, органами охорони здоров’я та центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в разі виявлення жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення в навчальному закладі.

У цьому числі журналу також ви дізнаєтеся, як організувати методичну роботу з педагогами на мережевій основі, провести урок позакласного читання, на якому реалізують із учнями веб-проект. Пропонуємо вам ознайомитися з правилами спілкування в мережі інтернет, зокрема в чаті, на форумі, під час онлайн-засідання.

Під час зимових канікул учні із захопленням відвідують екскурсії. Науковий співробітник Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» розповів нам, як на практиці об’єднати зусилля вчителів-«предметників» і екскурсоводів, щоб вдало провести комплексну навчальну екскурсію. Зокрема, розкрив особливості поетапної роботи з учнями під час організації та проведення екскурсії та надав приклади інтерактивних завдань, які сприятимуть глибшому зацікавленню учнів темою та ліпшому її засвоєнню.

Нині все частіше учні подорожують поза межами України. Для того щоб розвинути в них ціннісне ставлення до іншомовної культури, зокрема під час навчання іноземних мов, учителі-«предметники» мають володіти іншомовною соціокультурною компетенцією. Визначити її рівень сформованості ви зможете, скориставшись анкетою, поданою в журналі. Також ми подали вправи, які варто робити з учнями, щоб розвинути їхню соціокультурну компетентність.

А ще у грудневому числі журналу — роз’яснення нашого експерта про те, як обчислюють заробітну плату заступника директора школи на час підвищення кваліфікації.

Детальніше про все це та багато іншого — у журналі «Заступник директора школи» № 12/2014.

logo