Педагоги Криму подарували передплату видань МЦФЕР: Освіта тернопільському ДНЗ

23 грудня 2014 38
Через нові умови життя й роботи кримські освітяни змушені відмовитися від уже передплачених видань МЦФЕР: Освіта. Тож на прохання завідувача одного із сімферопольських ДНЗ передплата комплекту «Зразковий дошкільний заклад» та доступ до «Expertus: Дошкільний заклад» за тарифом «Лайт» були презентовані тернопільському ДНЗ № 34 для дітей з вадами опорно-рухового апарату та дітей з вадами інтелекту.

Тисячі фахівців навчальних закладів на теренах усієї України читають і люблять виданнями тематичного напряму «МЦФЕР: Освіта».

Проте склалося так, що передплатники із Криму тепер змушені пристосовуватися до нових умов роботи та відмовитися від передплати українських професійних видань.

Завідувач дошкільного навчального закладу комбінованого типу ясла-садка № 58 «Сонечко» м. Сімферополя Лариса Жарко завчасно подбала про передплату комплекту «Зразковий дошкільний заклад» на вересень-грудень 2014 року для себе та своїх колег. Разом із вересневими числами журналів «Практика управління дошкільним закладом» та «Вихователь-методист дошкільного закладу» завідувач мала отримати чудовий подарунок — персональний доступ до експертно-правової системи  «Expertus: Дошкільний заклад» за тарифом «Лайт».

Але нині 6 журналів, 2 КОЗА-ДИСКи та експертно-правова система «Expertus: Дошкільний заклад» просто не відповідають новим умовам роботи сімферопольського дитячого садка. Тож його колектив разом із тематичним напрямом «МЦФЕР: Освіта» одностайно вирішили подарувати передплату фахових продуктів тернопільському ДНЗ № 34 компенсуючого типу для дітей з вадами опорно-рухового апарату та дітей з вадами інтелекту на знак підтримки дошкільної освіти Тернопільщини.

У цей ДНЗ уже надійшла частина видань із комплекту «Зразковий дошкільний заклад», до кінця цього року педагоги отримають решту журналів та КОЗА-ДИСКів.

Завідувач тернопільського ДНЗ Віра Дячук щиро вдячна за такий щедрий вчинок: «Це дійсно цінний подарунок, котрий я та всі мої колеги майже щодня використовуємо в роботі. Швидше за все оформимо передплату цих видань і на 2015 рік».Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією
  Скачати листівки

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах