Педагоги Криму подарували передплату видань МЦФЕР: Освіта тернопільському ДНЗ

23 грудня 2014
58
Середній бал: 5 із 5

Через нові умови життя й роботи кримські освітяни змушені відмовитися від уже передплачених видань МЦФЕР: Освіта. Тож на прохання завідувача одного із сімферопольських ДНЗ передплата комплекту «Зразковий дошкільний заклад» та доступ до «Expertus: Дошкільний заклад» за тарифом «Лайт» були презентовані тернопільському ДНЗ № 34 для дітей з вадами опорно-рухового апарату та дітей з вадами інтелекту.

Тисячі фахівців навчальних закладів на теренах усієї України читають і люблять виданнями тематичного напряму «МЦФЕР: Освіта».

Проте склалося так, що передплатники із Криму тепер змушені пристосовуватися до нових умов роботи та відмовитися від передплати українських професійних видань.

Завідувач дошкільного навчального закладу комбінованого типу ясла-садка № 58 «Сонечко» м. Сімферополя Лариса Жарко завчасно подбала про передплату комплекту «Зразковий дошкільний заклад» на вересень-грудень 2014 року для себе та своїх колег. Разом із вересневими числами журналів «Практика управління дошкільним закладом» та «Вихователь-методист дошкільного закладу» завідувач мала отримати чудовий подарунок — персональний доступ до експертно-правової системи  «Expertus: Дошкільний заклад» за тарифом «Лайт».

Але нині 6 журналів, 2 КОЗА-ДИСКи та експертно-правова система «Expertus: Дошкільний заклад» просто не відповідають новим умовам роботи сімферопольського дитячого садка. Тож його колектив разом із тематичним напрямом «МЦФЕР: Освіта» одностайно вирішили подарувати передплату фахових продуктів тернопільському ДНЗ № 34 компенсуючого типу для дітей з вадами опорно-рухового апарату та дітей з вадами інтелекту на знак підтримки дошкільної освіти Тернопільщини.

У цей ДНЗ уже надійшла частина видань із комплекту «Зразковий дошкільний заклад», до кінця цього року педагоги отримають решту журналів та КОЗА-ДИСКів.

Завідувач тернопільського ДНЗ Віра Дячук щиро вдячна за такий щедрий вчинок: «Це дійсно цінний подарунок, котрий я та всі мої колеги майже щодня використовуємо в роботі. Швидше за все оформимо передплату цих видань і на 2015 рік».

logo