text
Педрада

Педагоги Криму подарували передплату видань МЦФЕР: Освіта тернопільському ДНЗ

  • 23 грудня 2014
  • 38

Через нові умови життя й роботи кримські освітяни змушені відмовитися від уже передплачених видань МЦФЕР: Освіта. Тож на прохання завідувача одного із сімферопольських ДНЗ передплата комплекту «Зразковий дошкільний заклад» та доступ до «Expertus: Дошкільний заклад» за тарифом «Лайт» були презентовані тернопільському ДНЗ № 34 для дітей з вадами опорно-рухового апарату та дітей з вадами інтелекту.

Тисячі фахівців навчальних закладів на теренах усієї України читають і люблять виданнями тематичного напряму «МЦФЕР: Освіта».

Проте склалося так, що передплатники із Криму тепер змушені пристосовуватися до нових умов роботи та відмовитися від передплати українських професійних видань.

Завідувач дошкільного навчального закладу комбінованого типу ясла-садка № 58 «Сонечко» м. Сімферополя Лариса Жарко завчасно подбала про передплату комплекту «Зразковий дошкільний заклад» на вересень-грудень 2014 року для себе та своїх колег. Разом із вересневими числами журналів «Практика управління дошкільним закладом» та «Вихователь-методист дошкільного закладу» завідувач мала отримати чудовий подарунок — персональний доступ до експертно-правової системи  «Expertus: Дошкільний заклад» за тарифом «Лайт».

Але нині 6 журналів, 2 КОЗА-ДИСКи та експертно-правова система «Expertus: Дошкільний заклад» просто не відповідають новим умовам роботи сімферопольського дитячого садка. Тож його колектив разом із тематичним напрямом «МЦФЕР: Освіта» одностайно вирішили подарувати передплату фахових продуктів тернопільському ДНЗ № 34 компенсуючого типу для дітей з вадами опорно-рухового апарату та дітей з вадами інтелекту на знак підтримки дошкільної освіти Тернопільщини.

У цей ДНЗ уже надійшла частина видань із комплекту «Зразковий дошкільний заклад», до кінця цього року педагоги отримають решту журналів та КОЗА-ДИСКів.

Завідувач тернопільського ДНЗ Віра Дячук щиро вдячна за такий щедрий вчинок: «Це дійсно цінний подарунок, котрий я та всі мої колеги майже щодня використовуємо в роботі. Швидше за все оформимо передплату цих видань і на 2015 рік».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!

 Характеристика вихователя, який атестується, має сповна охарактеризувати діяльність педагога та її якість. 

Складає характеристику на вихователя директор закладу або ж вихователь-методист.

Щоб полегшити роботу, підготував статтю "Як писати характеристику вихователя до атестації". 

Скачати зразок характеристики 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк