Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Ой, весела в нас зима!

  • 19 грудня 2014
  • 134

Зустрічайте заключне цьогоріч число журналу «Методична скарбничка вихователя», присвячене темі «Ой, весела в нас зима!».

Дітлахи з нетерпінням чекають на зиму. Адже з нею в них пов’язані лише радісні сподівання, передчуття веселих свят, нескінченних зимових розваг і подарунків. Тож у межах теми «Ой, весела в нас зима!» автори цього числа журналу зосередили увагу на ознайомленні дошкільників із традиціями та ритуалами відзначання зимових свят. Ідеться про основні форми, засоби і способи створення емоційно насиченої святкової атмосфери.

Аби організувати комплексне проживання цієї теми з дошкільниками пропонуємо скористатися такими матеріалами, як-от: ідея, лексичне поле, очікувані результати опрацювання теми, її змістове наповнення у вигляді інтелектуальної карти, тематика інтегрованих занять на два тижні та плани-конспекти інтегрованих занять. Відповідні дидактичні матеріали на допомогу педагогу подано на картках картотеки.

Напередодні новорічних свят неабиякий інтерес у дошкільників викличе виготовлення святкових прикрас власноруч. Послідовність створення новорічних дзвоників та ялинкової прикраси із кавових зерен — у майстер-класах на кольорових сторінках журналу. А ще на цих сторінках — асоціативна карта «Зима», зображення та завдання до аудиту та ілюстрація до казки «Морозко».

Основою для одного з літературних проектів у межах зимової теми обрано казку «Морозко». Про основні змістові напрями цього твору та способи їх опрацювання з дошкільниками — у матеріалі «Зимова казка про терпіння, або Реалізовуємо літературний проект за казкою «Морозко». Також подано змістове наповнення літературного проекту у вигляді інтелектуальної карти та дидактичні матеріали на картках картотеки.

Пропонуємо ознайомити дошкільників зі зворушливою історією про ведмедика Мишка, що лежить в основі однойменної казки Бруно Ферреро. У статті «Літературний проект за казкою Бруно Ферреро «Мишко» розкрито основні смисли казки, на які слід звернути увагу дошкільників, та подано план-сітку літературного проекту для дітей старшого дошкільного віку.

Який же Новий рік у дошкільному закладі без святкових ранків? Діти залюбки чекають їх, але часто на таких заходах дошкільники відчувають страх публічного виступу. Про способи подолання такого страху — у статті «Як подолати страх публічного виступу». Також подано вправи для підвищення самооцінки дошкільників.

У цьому числі йдеться і про зимові розваги. Так, у статті «Навчаємо дошкільників вправ спортивного характеру взимку» описано особливості організації катання на санках та ковзання по крижаних доріжках. Запропоновано також ігрові завдання спортивного характеру, які можна організовувати під час катання на санках.

Докладніше про все це, а також перелік публікацій у 2014 році  — у грудневому номері журналу «Методична скарбничка вихователя».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк