Освітяни Новоград-Волинського підвищують рівень володіння ІКТ

17 грудня 2014 31
Керівні працівники управління освіти, загальноосвітніх, позашкільних і дошкільних навчальних закладів м. Новограда-Волинського Житомирської області стали учасниками Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!» напряму «МЦФЕР: Освіта» Цифрового видавництва МЦФЕР.

16 грудня 2014 року в комп’ютерному класі Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 за сприяння фахівців Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради проведено семінари-практикуми на тему «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в управлінській діяльності».

У семінарі-практикумі взяли активну участь Тетяна Ващук, заступник начальника управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради; Світлана Філанчук, заступник завідувача Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки (далі — ІММ); Інна Кондратець, методист з дошкільної освіти ІММ; Тетяна Балаушко, методист з виховної роботи ІММ; Олена Костюк, інженер-електронік ІММ; директори та заступники директорів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, завідувачі та вихователі-методисти дошкільних навчальних закладів.

Учасники семінару-практикуму вдосконалили навички роботи з інформаційними, освітніми ресурсами, експертно-правовими системами та автоматизованими шаблонами документів. У цьому їм допомогли тренери від напряму «МЦФЕР: Освіта» — Катерина Алєксєєнко, головний редактор КОЗА-ДИСКів «Шаблони документів закладу освіти», «Шаблони і розробки для завучів школи», «Шаблони і розробки для вихователя-методиста», та Вікторія Третяк, головний редактор експертно-правових систем «Expertus: Школа», «Expertus: Дошкільний заклад».

Освітяни Новоград-Волинського також ознайомилися з журналами та виданнями комплектів «Зразкова школа» та «Зразковий дошкільний заклад», перевагами користувачів порталу освітян України «Педрада», зокрема отримання електронної газети, спілкування на форумі, участь у фахових конкурсах, онлайн-засіданнях, вебінарах.

Довідково

Нині в Новограді-Волинському функціонує 12 дошкільних навчальних закладів. Мережа загальноосвітніх навчальних закладів налічує 11 закладів. Позашкільна освіта представлена такими закладами, як Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки, Палац дітей та молоді міста Новоград-Волинського, Центр науково-технічної творчості учнівської молоді.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль