Всеукраїнський соціальний проект «ІКТ — освітянам!»: Дніпропетровськ

17 грудня 2014 33
Відбулися майстер-класи для заступників директорів шкіл Дніпропетровська в межах Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!».

11 грудня на базі комунального закладу освіти «Навчально-виховне об’єднання № 28» м. Дніпропетровська відбулися майстер-класи для заступників директорів шкіл у межах Всеукраїнського соціального проекту «ІКТ — освітянам!».

Представники напряму «МЦФЕР: Освіта» Яна Поліщук і Артур Кубрак під час лекцій практично продемонстрували учасникам проекту, як оптимізувати та полегшити роботу з документацією за допомогою електронних продуктів: КОЗА-ДИСКа «Шаблони і розробки для завучів школи», експертно-правової системи «Expertus: Школа». Учасники мали змогу самостійно створити документи в програмі КОЗА-ДИСК, а також знайти в експертно-правовій системі потрібний матеріал з робочих питань і тем, які їх цікавили.

Вікторія Сосницька, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗО НВО № 28, поділилися враженнями: «Проведення таких заходів — дуже корисна справа. Адже в наш час уміти застосовувати ІК-технології у навчально-виховному процесі необхідно усім фахівцям без винятку. Технології, які ми сьогодні апробували, значно полегшують робочий процес, заощаджують час. Із КОЗА-ДИСКами я працюю сама і дуже задоволена результатом. Теми дисків щоразу нові, а це дає змогу засвоїти певний аспект роботи детально і в повному обсязі. Ми, педагоги, віддаємо перевагу тим методичним інструментам, які зручні в користуванні. Такою є експертно-правова система «Expertus: Школа», про неї я вже чула, а сьогодні ознайомилася з повним переліком її функцій на практиці: усе чітко, логічно і послідовно!».

Відгуки учасників

Дуже змістовні, цікаві і цінні для роботи майстер-класи. Дякую за практичний досвід користування сучасними ІК-технологіями в роботі заступника директора.
Наталія Веремієнко,

заступник директора з навчально-виховної роботи
КЗО СЗШ № 64

Із задоволенням попрацювала з КОЗА-ДИСКом. Дійсно дуже зручно: наказ оформила за дві хвилини! Дякую за ознайомлення, надалі використовуватиму в роботі.
Оксана Гатило,

заступник директора з навчально-виховної роботи
КЗО СЗШ № 117 ДМР

Приємно вражена роботою експертно-правової системи «Expertus: Школа». Дуже зручний спосіб пошуку необхідної інформації, достатньо ввести лише ключове слово, а система надасть повний перелік матеріалів з будь-якої теми, яка цікавить.
Наталія Стороженко,

заступник директора з навчально-виховної роботи
КЗО СЗШ № 40

Довідково

Назву «Навчально-виховне об’єднання № 28» заклад отримав 1 січня 2012 року. До того на шляху свого становлення і розвитку заклад змінював статус від середньої загальноосвітньої (1957–1988 роки) до середньої загальноосвітньої школи естетичного профілю (1988–1990 роки), від авторської середньої загальноосвітньої школи (1990–1995 роки) до навчально-виховного комплексу № 28 (1995–2012 роки).

До 1981 року це був невеликий навчальний заклад, у якому навчалося 620 учнів і налічувалося всього 18 класів. Дошкільний заклад, початкова, основна та старша школи розміщені в різних корпусах шкільної будівлі, що створює оптимальні умови для навчально-виховного процесу.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль