Вчені визначили, чому деякі діти відстають у школі

16 грудня 2014 24
Діти, які не вміють самостійно сидіти або повзати до дев'яти місяців, згодом можуть зіткнутися з серйозними проблемами в школі.

Англійські вчені провели дослідження і виявили, що діти, які до 9 місяців не навчилися повзати, відстають у школі і погано ладнають з однокласниками.

Професор Інгрід Шоон, яка очолювала групу дослідників, запевняє, що нездатність оволодіти такими важливими навиками, як самостійно сидіти, або повзати, негативно позначається на навчанні і поведінці дітей у школі.

Так, вчені перевіряли у 15000 дев'ятимісячних дітей загальну і дрібну моторики. У результаті дослідження загальної моторики було встановлено, що  96% дітей могли самостійно сидіти, 92% — повзати, 69% — стояти, тримаючись за що-небудь. І лише 4% дітей могли зробити декілька кроків.

У тестуванні дрібної моторики, тобто здатності піднімати, наприклад, дрібні предмети, було виявлено, що  99% дітей могли хапати предмет, 95% — перекласти іграшку з однієї руки в іншу, а 89% — підняти предмет за допомогою вказівного і великого пальця.

Дослідники визначили, що відставання у розвитку було характерне для 10% дітей, які у віці п'яти років вже демонстрували відставання в початковій школі.

Професор Інгрід Шоон наголошує: «Усі діти розвиваються з різною швидкістю, і ті, у кого на початку виникають деякі труднощі, можуть просто наздогнати потім. Проте є випадки, коли проблеми з моторикою вказують на відсталість у розвитку. В цьому випадку вже потрібна спеціалізована допомога. Тому, свідомі батьки повинні регулярно ходити з дитиною на перевірку до педіатра».Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією
  Скачати листівки

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах