Експериментальна діяльність

16 грудня 2014 31
Експертні матеріали щодо багатьох питань, що цікавлять керівників дошкільних навчальних закладів грудневому номері журналу «Практика управління дошкільним закладом».

У сфері освіти немає сталих рецептів. Бути педагогом — означає завжди експериментувати. Можна експериментувати задля свого досвіду, але можна й поліпшити в експерименті освітній процес у районі, області чи загалом у країні. У всякому разі експеримент — це пошук якісніших рішень, що особливо актуально за сучасних умов. Тому темою грудневого номера журналу «Практика управління дошкільним закладом» ми обрали експериментальну діяльність. Зокрема, уклали рекомендації щодо вибору проблеми та актуалізації теми педагогічного експерименту, подали орієнтовний план підсумкового звіту про хід і результати експериментального педагогічного дослідження, приклад оформлення клопотання про надання дошкільному навчальному закладу статусу експериментального, пам’ятку про розроблення освітніх інновацій.

Традиційно у нашому журналі — експертні матеріали щодо багатьох питань, що цікавлять керівників дошкільних навчальних закладів. Узимку через погодні умови зазвичай зростає ризик травмування, нещасних випадків. Нехай ваш заклад оминають всілякі біди та нещастя, та все ж не зайвим буде мати під рукою докладне роз’яснення, як діяти у разі нещасного випадку з працівником дошкільного навчального закладу. Наш експерт розглянув порядок розслідування нещасних випадків, що трапилися з працівниками навчального закладу, та подав приклади оформлення документів розслідування.

Також у журналі — роз’яснено, чи може дитина, мати якої перебуває у відпустці для догляду за нею, відвідувати дошкільний навчальний заклад; як нараховують завідувачу дошкільного навчального закладу підвищення за перевищення кількості дітей: враховуючи списковий склад чи середньомісячну кількість відвідувань; чи може централізована бухгалтерія органу управління освітою проводити заходи контролю у дошкільних навчальних закладах без попередження тощо.

Усе це та багато іншої цікавої інформації Ви знайдете у грудневому номері журналу «Практика управління дошкільним закладом».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль