Затверджено Порядок реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року

15 грудня 2014 12
Визначено процедуру та умови проведення реєстрації абітурієнтів, які братимуть участь у ЗНО.

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив наказ «Про проведення реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року»
від 09.12.2014 № 127.

Відповідно до наказу, у період з 5 січня до 20 лютого 2015 року триватиме реєстрація учасників тестування регіональними центрами оцінювання якості освіти.

У 2015 році реєстрація учасників відбуватиметься за дещо зміненою процедурою у зв’язку із проведенням загального тестування з української мови, яке відбудеться 24 квітня.

Реєстрація осіб, які братимуть участь у зовнішньому оцінюванні відбуватиметься впродовж трьох етапів.

ЗНО з української мови і літератури традиційно буде обов’язковим для усіх абітурієнтів, які бажають здобувати вищу освіту. Результати ЗНО з української мови і літератури одночасно будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи.

Загалом, учасники ЗНО матимуть можливість скласти не більше чотирьох тестів з переліку предметів ЗНО, до якого включено 12 навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також з англійська, німецька, французька, іспанська та російська мови.

У документі також передбачено можливість внесення змін до реєстраційних даних шляхом перереєстрації. Така опція буде доступною до 1 квітня 2015 року.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією
  Скачати листівки

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах