Примірне двотижневе меню: нюанси складання

12 лютого 2016
1126
Середній бал: 5 із 5

На передплатників видань МЦФЕР: Освіта у березні чекає БЕЗОПЛАТНИЙ вебінар. Разом з головним спеціалістом МОН України розкриємо важливі нюанси складання двотижневого меню

Тематичний напрям «МЦФЕР: Освіта» запрошує передплатників узяти участь у вебінарі «Примірне двотижневе меню: нюанси складання», який відбудеться 16 березня 2016 року об 11:00. 

Лектор: НЕРЯНОВА Світлана Іванівна — головний спеціаліст відділу дошкільної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

У програмі вебінару:

  • особливості складання в дошкільних закладах різних типів
  • орієнтовний об’єм готових страв для дітей різних вікових категорій
  • забезпечення сезонними продуктами
  • страви з риби, сиру кисломолочного
  • брутто в різні сезони
  • правильне поєднання продуктів у стравах
  • розподіл їжі за калорійністю
  • оцінювання виконання норм харчування
  • затвердження та погодження

Взяти участь у вебінарі зможуть лише передплатники видань МЦФЕР: Освіта. Для цього знадобиться спеціальний код доступу, розміщений у  журналах «Практика управління дошкільним закладом» № 2/2016, «Медична сестра дошкільного закладу» № 3/2016, а також у газеті «Дошкілля.UA» № 4/2016 та інструкції до КОЗА-ДИСКа «Шаблони документів закладу освіти» № 1/2016.

Якщо ви бажаєте у день проведення вебінару отримати нагадування з посиланням на вебінар на електронну пошту або заздалегідь поставити запитання лекторам, пройдіть легку реєстрацію.

Усього у першому кварталі 2016 року передплатники мають змогу переглянути цілих три вебінари безоплатно. Тож стежте за новинами.

Запрошуємо до перегляду відео першого вебінару «Педагогіка розуміння як інструмент безконфліктної взаємодії», що відбувся 9 лютого 2016 року.

Важливо!

Для перегляду вебінару на вашому комп'ютері має бути встановлено Adobe Flash Player — універсальний безоплатний додаток, що дає змогу переглядати сторінки з динамічними елементами, аудіо- чи відеофрагментами. Ви можете завантажити такий додаток.

Також, аби уникнути проблем під час перегляду вебінару, можна пройти простий тест обладання, що дасть змогу перевірити можливість використовувати функції порталу на комп'ютері.

ПРОЙТИ ТЕСТ

logo