Парламент планує встановити строки затвердження розмірів посадових окладів працівникам бюджетної сфери

9 грудня 2014 29
У Верховній Раді України зареєстровано законопроект, покликаний забезпечити дотримання соціально-економічних прав і законних інтересів працівників бюджетної сфери, недопущення зростання соціальної напруги в колективах бюджетних організацій, зокрема, серед працівників освіти, науки, охорони здоров’я та культури.

На розгляд Верховної Ради України подано законопроект «Про внесення зміни до Розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України (щодо встановлення строку для затвердження розмірів посадових окладів (тарифних ставок) для працівників бюджетної сфери)» від 01.12.2014 № 1126 (Законопроект).

Законопроект передбачає встановлення строку виконання Кабінетом Міністрів України повноважень, передбачених чинним законодавством, щодо встановлення розмірів посадових окладів працівників установ та організацій, що фінансуються з бюджету, на 2015 рік і наступні роки. Адже в Україні саме уряд визначає умови розміру оплати праці працівників установ і організацій, що фінансуються з бюджету  відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 № 108/95-ВР.

Новий Законопроект покликаний забезпечити дотримання соціально-економічних прав і законних інтересів працівників бюджетної сфери, недопущення зростання соціальної напруги в колективах бюджетних організацій, зокрема, серед працівників освіти, науки, охорони здоров’я та культури.

Відповідно до запропонованих змін,  Розділ VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України доповнять пунктом 17, згідно з яким Кабінет Міністрів України щорічно протягом чотирнадцяти календарних днів після набрання чинності Законом України про Державний бюджет України на відповідний рік затверджуватиме розміри посадових окладів (тарифних ставок) для штатного розпису працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери, у т. ч. розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль