text
Педрада

У Миколаєві пройшов обласний практичний семінар «Дошкільна освіта: перспективи розвитку»

  • 8 грудня 2014
  • 26

Фахівці дошкільної освіти Миколаєва розглянули питання планування діяльності дошкільного закладу, набули практичних навичок оформлення різних видів документів і, звісно, обговорили перспективи розвитку дошкільної освіти.

2 грудня лабораторія методики дошкільної та початкової освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти спільно з Асоціацією працівників дошкільної освіти та за участю Цифрового видавництва МЦФЕР провели обласний практичний семінар «Дошкільна освіта: перспективи розвитку».

У семінарі взяли участь понад 100 педагогів Миколаївщини — методисти з дошкільної освіти районних (міських) методичних кабінетів (центрів), керівники та вихователі-методисти дошкільних навчальних закладів.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася директор МОІППО Анна Старєва. У заході взяли участь і інші фахівці МОІППО — Тетяна Вареник та Валентина Пташкограй.

Ніна Омельяненко, голова ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», головний редактор журналів «Практика управління дошкільним закладом» та «Практика управління закладом освіти акцентувала увагу присутніх на важливості співпраці органів управління освітою, дошкільних навчальних закладів з громадськістю.

Лариса Ільченко, керівник тематичного напряму «МЦФЕР: Освіта» Цифрового видавництва МЦФЕР запросила освітян Миколаївщини до співпраці та презентувала нове видання — газету «Дошкілля.UA», засновником якої є Асоціація працівників дошкільної освіти, а також навчально-методичний посібник «Вчимося розповідати. Складання розповідей за серіями сюжетних картин на основі літературних творів».

Для практичних занять учасники заходу поділилися на дві групи. Одна група взяла участь у дискусійному клубі «Погляд у майбутнє», який вела Ніна Омельяненко. Учасники спільно знаходили оптимальні рішення розв’язання робочих питань діяльності дошкільного навчального закладу. Друга група учасників апробувала новітні технології для підвищення ефективності управлінської та методичної роботи — вивчала унікальні можливості інноваційних електронних продуктів: КОЗА-ДИСКів та експертно-правової системи «Expertus: Дошкільний заклад». Майстер-класи з їх використання провела Лариса Ільченко. Далі групи помінялися місцями.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!

 Характеристика вихователя, який атестується, має сповна охарактеризувати діяльність педагога та її якість. 

Складає характеристику на вихователя директор закладу або ж вихователь-методист.

Щоб полегшити роботу, підготував статтю "Як писати характеристику вихователя до атестації". 

Скачати зразок характеристики 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк